احراری و سایر بی حیاهای شبکه های کلمه و… و تحریف تاریخ کُردستان

احراری و سایر بی حیاهای شبکه های کلمه و… و تحریف تاریخ کُردستان

به قلم: ابوبکر آلماسی (سنندج)

امروز از سوی ابراهیم احراری  یکی از مجریان جنگ روانی آل سعود در شبکه های کلمه و نور و … عبارتی با این مضمون خواندم :  ” 28 مرداد سالگرد فرمان قتل‌عام خمینی بر علیە مردم كردستان  است …  در این ویدیو ☝️ بە صراحت خون اهل سنت كردستان را حلال اعلام كرده و بر عليه آنان تحت عنوان كافر ، جهاد اعلام مى كند!😱😭😱 راستى جهان متمدن و سازمان ملل و مجامع حقوق بشرى بماند چرا مسلمانان ايران و جهان در برابر اين انديشه متوحشانه و تكفيرگرايانه سكوت كردند و شاهد كشتار وحشيانه هزاران كرد مسلمان  در ايران بودند..! “

اگر من یک انسان جاهل به تاریخ یا یک غیر کورد بودم که از نزدیک وقایع آن سالها را تجربه نکرده بودم ممکن بود با این دروغهای آشکار فریب بخورم.  در اینجا جهت روشن شدن واقعیتهای آن زمان به چند نکته  ی مهم اشاره می کنم.

همه می دانیم که اولین فرمان آیت الله خمینی برای شکست محاصره ی پاوه صادر شد که این شهر مسلمان نشین توسط گروههای سکولار و مرتد کومله ( با عقاید کمونیستی) و دمکرات(با عقاید سوسیال دموکراسی) محاصره شده بود.

حکومت شیعه مذهب ایران جهت حل نمودن مشکلاتش با این گروههای سکولار کمونیست و سوسیال دمکرات که با چندین حزب کمونیست و ضد اسلامی دیگر چون سازمان پیکار و چریکهای فدائی خلق و رنجبران و سلطنت طلبها و غیره متحد شده و با صدام حسین سکولار هم ارتباط برقرار کرده و مزدور این کشور خارجی شده بودند، چندین هیات از جمله هیات حسن نیت‏‎ ‎‏مرکب از صباغیان، مهندس بازرگان، آیت اللّه طالقانی و … ارسال نمودند اما مزدوران صدام حسین که به قتل عام طرفداران آقای احمد مفتی زاده و اهل سنت مخالف خود اقدام کرده بودند به چیزی غیر از جنگ راضی نبودند. و دیدیم که هماهنگ با جنگهای مسلحانه ی اینها صدام حسین نیز جنگ مسلحانه را بر ایران تحمیل کرد و اینها در کنار گروه رجوی  تا زمانی با ایران جنگیدند که صدام حسین جنگید و به محض پذیرش صلح میان ایران و عراق جنگهای این مزدوران وطن فروش نیز خاتمه یافت .

اینها مزدور بودند و از صدام حسین دستور می گرفتند و با اصل قانون شریعت الله و تشکیل حکومتهای اسلامی مخالف بودند و برایشان فرق نمی کرد که طرف آنها شیعه است یا سنی . به همین دلیل آیت الله خمینی به سپاه دستور داد که به کردستان برود و مساله ی آنجا را حل کند و در پیامهای مختلف خود تاکید می کرد که : شما باید بین مردم کُرد و ضد‏‎ ‎‏انقلاب تفاوت قائل باشید، شما با کفر می جنگید نه با کُرد”

در برابر هزاران مزدور صدام حسین، ‎‏دویست نفر از سپاه اصفهان با دو فروند هواپیمای سی ـ ۱۳۰ عازم‏‎ ‎‏سنندج شدند و با همراهی کوردهای اهل سنت در عرض کمتر از ۶ ماه تمام آنها را به خاک عراق ریختند بدون آنکه از سوی کوردهای اهل سنت مورد حمایت قرار گیرند.

حالا ما حق نداریم که از دروغگویان بی حیائی چون احراری بپرسیم:

  1. شما حتی اگر کلیپی که از آیت الله خمینی گذاشتید را نگاه کنید: کجا بر علیه مردم کُردستان فرمان قتل عام داده؟
  2. کجا در این کلیپ یا در سایر آثارش به صراحت خون اهل سنت کُردستان را حلال اعلام کرده؟
  3. کجا در این کلیپ یا در سایر آثارش تحت عنوان کافر بر علیه اهل سنت کُردستان اعلام جهاد کرده؟
  4. کجا یک کُرد مسلمان در آن زمان به فرمان آیت الله خمینی کشته شد (چه رسد به هزاران کُرد مسلمان)؟

‎اینجاست که باید این سخن رسول الله صلی الله علیه وسلم را گفت که : “إنَّ مِمَّا أَدْرَكَ النَّاسُ مِنْ كَلَامِ النُّبُوَّةِ الْأُولَى: إذَا لَمْ تَسْتَحِ فَاصْنَعْ مَا شِئْت”(رواه بخاری)  یکی از سخنانی که مردم از پیامبران گذشته دریافته اند این است که: اگر حیا نداری، هرچه خواهی کن.

این بی حیاها حتی شرافت ابوسفیان در زمان کافری را ندارند که حاضر نشد در دربار پادشاه روم بر علیه رسول الله صلی الله علیه وسلم دروغ بگوید و گفت: لَوْلَا الحَيَاءُ مِن أنْ يَأْثِرُوا عَلَيَّ كَذِبًا لَكَذَبْتُ عنْه (صحيح البخاري (۱/ ۱۶ ح ۷)) اگر حیاء نبود که همراهانم مرا متهم به دروغگوئي نمايند، حتماً عليه پیامبر دروغ مي گفتم.

حالا سوال من این است: چرا جامعه ی اهل سنت در برابر این مجریان دروغگو و بی حیای جنگ روانی آل سعود و آمریکا سکوت کرده است؟

دیدگاهتان را بنویسید