قرضاوی مفتی ناتو و ارزش فتواهای او نزد مرغهای مصنوعی اش (۱)

قرضاوی مفتی ناتو و ارزش فتواهای او نزد مرغهای مصنوعی اش (۱)

به قلم : مسعود سنه ای

دکتر یوسف قرضاوی که در مورد اردوغان رئیس جمهور سکولار ترکیه و عضو ناتو می گوید: “خداوند و فرشتگان و مومنان صالح رجب طیب اردوغان را کمک می‌کنند!”

در مرحله بعد : قرضاوی زمانی از گروه سکولار جیش الحر سوریه که ابزار دست ناتو و آمریکا شده است تمجید می کند و می گوید: ارتش آزاد سوریه با سلاح‌های سبک در مقابل هواپیماهای میگ روسیه می‌جنگد. در کنار این تمجید  فتوا می دهد که همه باید در کنار این انقلابیون سوری مورد حمایتش جهاد کنند و می گوید:هر مسلمانی که توانایی جنگیدن دارد باید به سوریه برود و در کنار انقلابیون سوریه علیه رژیم اسد که تاکنون بیش از ۱۰۰هزار نفر را به قتل رسانده است، بجنگد.”

اما دیدیم که طرفدارنش در سراسر دنیا از جای خود هم تکان نخوردند و فتوایش باد هوا شد. مگر در میان این مرغهای مصنوعی که پرورش داده اند انسان‌ با غیرت و با شهامتی برای جهاد پیدا می شود؟

شما تصور کنید زمانی که هوشی مین سکولار و کمونیست دستور جنگ عمومی بر علیه فرانسوی ها و آمریکائیان را می دهد، مگر ندیدیم که چه حماسه هائی آفریدند؟  یا زمانی که آیت الله خمینی فتوای جنگ بر علیه صدام حسین سکولار را می دهد و هزاران نفر داوطلب حضور در جنگ می شوند و…. بعد بیائید دستورات این دو نفر با دو دین متفاوت را با فتوای قرضاوی و واکنش مریدانش مقایسه کنید تا بدانید که سخنان دکتر عبدالله عزام در مورد دست پرورده های امثال قرضاوی چقدر با واقعیت تطابق دارد.

دکتر عبدالله عزام می گوید: اینها فرزندانی شبیه مرغ مصنوعی برای ذبح پرورش می دهند .

آیا از مریدان قرضاوی و مرغهای مصنوعی که پرورش داده انتظار غیرت و شهامت و جنگ در راه الله می رود؟ حاشا و کلا اینها تنها در برابر مجاهدین شریعت گرا زبان درازی می کنند و… آیا یکی از اینها را دیدی که در اطراف خودت یا در سراسر جهان به سمت سوریه به نیت جنگ با حکومت بشار اسد بروند؟

بعد همین مرغهای مصنوعی سکولار زده که هزاران کیلومتر از برنامه های امامان شهید حسن البناء و سید قطب رحمهما الله فاصله گرفته اند می گویند:  اگر ۳۰۰ نفر پرورش بدهیم کل دنیا را می گیریم و …

همین الان بیشتر از ۳۰۰ هزار نفر کادر پرورش یافته  و چندین میلیون طرفدار در سراسر دنیا دارند اما مطمئن باشید که از این مرغهای مصنوعی کاری بر نمی آید. جهاد نیاز به  ایمان و غیرت و شهامت و شجاعت و غیرت دارد چیزی که این مرغهای مصنوعی از آن بی بهره اند .  

دیدگاهتان را بنویسید