مزدوری و ارزان فروشی خون کوردها توسط مزدوران اوجالان: اینبار برای ارمنستان

مزدوری و ارزان فروشی خون کوردها توسط مزدوران اوجالان: اینبار برای ارمنستان

به قلم: ابوخالد کوردستانی

بارها گفته شده که مزدوران سکولار کورد مثل سایر مزدوران دستمال توالتهائی بوده اند در اختیار دیگران که در راه اهداف دیگران خون جوانان کورد را فدا کرده اند.

با تمرکز بر مزدوران پ.ک.ک باید بگوئیم که این مزدوران زمانی برای صدام حسین مزدوری می کردند و صدام حسین هم اردوگاه مخمور را به آنها داد.  این مزدوری برای همه ادامه داشته تا اینکه به مزدوری برای آمریکا در خاک سوریه رسیده است که طی آن ضمن تحویل خاک کوردها به ترکیه و ناتو در عفرین و غیره صدها کیلومتر دور از خاک کوردها و در شهرهای الرقه و دیرالزور که حتی یک کورد هم وجود ندارد خون کوردها را برای حفظ چاههای نفتی که به اشغال آمریکا در آمده اند فدا می کنند و بابت این خونها پولش را دریافت می کنند همچنانکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با خبرنگاران طی دیدار با سِرجو ماتارلا، همتای ایتالیایی خود در کاخ سفید به صراحت در مورد مزدوران پ.ک.ک گفت :” ما چنین وانمود می‌سازیم که گویا کُردها فرشتگان اند، ما به کُردها پول زیادی دادیم، ما آنها را صاحب ثروت ساختیم. و می‌دانید چه شد؟ عالی است که آنها در طرف ما جنگیدند، اما ما به آنها پول می‌دهیم تا در طرف ما بجنگند”.

با این وجود همین الان باز ما شاهد مزدوری  و خون کورد فروشی گروه مافیائی پ.ک.ک برای حکومت ارمنستان و قربانی کردن آنها در جنگ بین آذربایجان و ارمنستان هستیم . حکومت ارمنستان در ماه جولای (تیر) مزدوران اوجالان را به ارمنستان منتقل کرد و هم اکنون از مزدوران اوجالان به عنوان شبه نظامیان پیاده جهت قتل عام غیر نظامیان در مناطق اشغالی قره باغ استفاده می کند.

“گوکسل گولبیگ” رئیس انجمن مبارزه با ادعای های واهی ارامنه در توضیح چرایی این اقدام گفته است علت این تصمیم ارمنستان این است که خانواده های ارمنی به هیچ عنوان اجازه نمی دهند تا فرزندانشان در جبهه های مناطق اشغالی قره باغ حاضر شوند و به این ترتیب جبهه های ارمنستان در منطقه قره باغ خالی از سرباز شده است.

جالب است بدانید که منطقه ی قره باغ متعلق به مسلمین است که توسط  ارمنی ها اشغال شده است و هم اکنون مزدوران اوجالان در کنار اشغالگران و به نیابت از اشغالگران ارمنی در حال قتل عام ساکنین اصلی قره باغ کوهستانی هستند. اینهم ماهیت این گروه مافیائی.  

امیدوارم اینهم تلنگری دیگر برای بیداری فریب خورده های احزاب سکولار کورد و غیر کورد باشد. کوردها و غیر کوردها باید روزی به این سکولاریستها بگویند: بس است .  

دیدگاهتان را بنویسید