سر معلم سکولار فرانسوی توسط عبدالله چچنی از بدن جدا شد

سر معلم سکولار فرانسوی توسط عبدالله چچنی از بدن جدا شد

به قلم: مسعود سنه ای

در حالی که در کشور سکولار فرانسه حتی انتقاد کردن از افسانه ی هولوکاست جرم محسوب می شود اما مجله شارلی ابدو تصاویری توهین آمیز در مورد رسول الله صلی الله علیه وسلم منتشر می کند و رییس جمهور فرانسه از انتشار این تصاویر توهین آمیز حمایت کرده و آن را نشانه آزادی بیان در فرانسه می خواند!

در پناه قوانین سکولاریستی فرانسه یک معلم ۴۷ ساله فرانسوی که کاریکاتورهای مجله شارلی ابدو  در توهین به رسول الله صلی الله علیه وسلم را در کلاس درس تاریخ به دانش‌آموزانش نشان داده بود، عصر روز جمعه در خیابانی در شهر کنفلان-سنت-اونورین در ۳۰ کیلومتری شمال غربی پاریس  توسط یک مسلمان ۱۸ ساله ی چچنی به قتل رسید.

عبدالله چچنی با بر زبان آوردن عبارت «الله اکبر»  سر این معلم سکولار را از بدنش جدا کرد و پس از جدا کردن سر این معلم سکولار در تویترش چنین گفت:

 “بسم الله الرحمن الرحیم

از بنده و خادم الله به ماکرون رهبر کفار، یکی از سگهایت که منزلت محمد رسول الله صلی الله علیه وسلم را مورد وهن قرار داده بود  اعدام کردم انها را مهار کن قبل از انکه به سختی مجازات شوید”

به دنبال اعدام انقلابی این معلم سکولار، امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه خودش را به محل اعدام رساند و مدعی شد معلم ۴۷ ساله به دلیل «آموختن آزادی بیان» به دانش‌آموزان خود به قتل رسیده است. مکرون گفت: «این یک حمله به جمهوری و ارزش‌های آن بود و مبارزه فرانسه با تروریسم اسلام‌گرایانه یک مبارزه وجودی است.».

آیا سکولاریسم یعنی توهین و فحاشی به رسول الله صلی الله علیه وسلم و ارزشهای اسلامی؟ اگر سکولاریستها با نیت آزادی بیان و آزادی قلم به پیامبرمان توهین میکنند پس باید با آزادی عمل و آزادی اقدام  بسیاری از مومنین مواجه شوند.

البته هماهنگ با ماکرون و سایر سکولاریستها، دارودسته ی منافقین و مسلمین ذلیل شده مثل امام جماعت مسجد مسلمانان بوردو و بسیاری از رهبران به ظاهر اسلامگرای فرانسه  این اعدام انقلابی را محکوم کردند، اما همینها در برابر قتل عام هزاران مسلمان در افغانستان و سوریه و یمن و لیبی و همین الان مالی  توسط رژیم جنایتکار فرانسه لال شده اند.

عبدالله چچنی رحمه الله پس از آنکه در محاصره ی نیروهای امنیتی قرار می گیرد، تسلیم نمی شود و با آنکه می داند که کشته می شود با چاقوی خود و با سر دادن عبارت «الله اکبر» به سمت نیروهای مسلح حمله می کند که در نهایت به شهادت می رسد . نحسبه کذلک و الله حسیبه

دیدگاهتان را بنویسید