سکولاریسم : کنار گذاشتن قانون شریعت الله و هدف از استفاده از ابزار توهین و تولید جنگهای مذهبی

سکولاریسم : کنار گذاشتن قانون شریعت الله و هدف از استفاده از ابزار توهین و ایجاد جنگهای مذهبی

به قلم : کارزان شکاک

زمانی که سکولاریسم بر زبان جاری می شود یعنی کنار گذاشتن و تعطیل صدها آیه و حدیث که به امور اجرائی و حکومتی جامعه ربط دارند و تنها با داشتن قدرت حکومتی می توان آنها را اجرا کرد.  یعنی زمانی که حکومتی نباشد که این قوانین را اجرا کند تمام این آیات و احادیث تعطیل می شوند و اسلامی ناقص برای مسلمین باقی می ماند که تنها به امور شخصی و فردی می پردازد.

سکولاریسم تنها به این اندازه پیش روی بسنده نمی کند بلکه در قالب نهادی مردی و بخصوص رسانه های عمومی و آموزش و پرورش و آزادی های فردی به صورت خزنده ای به جایگزین کردن سایر ارزشهای فردی خودش هم اقدام می کند که تحت عنوان سکولاریزاسیون از آن نام برده می شود.

در این بخش مثلاً تحت عنوان آزادی «فکر» که در واقع آزادی «کفر» است به سهولت به تمام ارزشهای اسلامی توهین می شود. روزی در سایه ی امنیت پلیسی آمریکا قرآنها را می سوزانند، و روزی در سایه ی قدرت نظامی فرانسه به پیامبر اسلامی توهین می کنند و…

بدون شک توهین با نقد فرق می کند این را هر احمقی می فهمد غیر از سکولاریستها. هدف سکولاریستها از اهانت جنون‌آمیز و نفرت‌انگیز و مُشمئزکننده به قرآن کریم و پیامبر اسلام صلی الله علیه وسلم حوادث تلخ و بزرگی  هستند که نمی‌توان آنها را تنها در حدّ یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی‌ارزش به حساب آورد.

 این توهینها اقداماتی محاسبه‌شده از سوی مراکز سکولاری است که از سال‌ها پیش به این طرف، سیاست اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی، به مبارزه با اسلام و قرآن و پیامبر صلی الله علیه وسلم پرداخته‌اند. این حلقه‌ی دیگری از زنجیره‌ی ننگینی است که از زمان اولین پیامبر تا کنون ادامه داشته و در عصر حاضر در جوامع سکولار غربی با خیانت سلمان رشدی مرتد آغاز شد و با حرکت کاریکاتوریست خبیث دانمارکی و ده‌ها فیلم ضد اسلام ساخته‌شده در هالیوود ادامه یافت و اکنون به این  توهین نفرت‌انگیز رسیده است. پشت صحنه‌ی این حرکات شرارت‌بار  تنها دین سکولاریسم و سکولاریستهائی هستند که از صهیونیسم جهانی خط می گیرند.  

در این حرکتهای حساب شده مواظب باشیم  که فریب سکولاریستها را نخوریم بخصوص زمانی که وارد توطئه ی تولید جنگ میان شریعتهای آسمانی و انحراف از دشمن شناسی مسلمین را دارند. به عنوان مثال زمانی که جرج بوش سکولار و شیطان پرست عضو انجمن شیطانی استخوان و جمجمه که هیچ اعتقادی به مبادی نصرانیت ندارد اما اعلان جنگ صلیبی می کند باید بدانیم که هدف سکولاریستها این است که:

  1. به جنگ سکولاریستی خود با مسلمین  رنگ و بوی مذهبی بدهند
  2. جنگ خود با مسلمین را همگانی کنند و توده های مختلف مذهبی را نیز با خود همراه کنند همچنانکه هزاران نفر از بچه مسلمانها را نیز در عراق و سوریه و افغانستان و غیره با خود همراه کرده اند.
  3. افکار عمومی مسلمین را منحرف ساخته و مسلمین را از مسائل و تحولات دنیای اسلام و خاورمیانه غافل سازند و به جای تمرکز بر سکولاریستها و رژیم صهیونیستی، جنگ مسلمین به سوی نصرانی ها و اهل کلیسا و یا جنگ مسلمین به سوی سایر مذاهب اسلامی و بخصوص جنگ شیعی – سنی  یا جنگ نجدی – صوفی و… منحرف شود.

پس لطفاً فریب نخوریم  و از دشمن شناسی شرعی و درجه بندی  شرعی دشمنان و از اصل اتحاد و وحدت اسلامی منحرف نشویم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *