خرید اعضای بدن مسلمین چین توسط آل سعود و سایر دول عربی حاشیه خلیج فارس از حکومت کمونیستی چین

خرید اعضای بدن مسلمین چین توسط آل سعود و سایر دول عربی حاشیه خلیج فارس از حکومت کمونیستی چین

ارائه دهنده: نذیر احمد فاضلی

زمانی که یک مجله ی کانادایی«vice» از اقدامات شنیع مقامات سکولار – کمونیست چین با نام «اعضای حلال انسان» که متعلق به اقلیت مسلمان در اردوگاه های بازداشت چین است، پرده برداشت و اعلام کرد که: ” چین اعضای بدن زندانیان مسلمان را با نام «اعضای بدن حلال» می فروشد و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس از جمله عربستان این اعضای بدن را خریداری می کنند…. مقامات چین اعضای بدن مسلمانان اویغور را در اردوگاه های بازداشت از بدن شان بیرون می آورند و پس از آن با مبالغ هنگفت به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس می‌فروشند.” رسانه های ماهواره ای و بخصوص رسانه های مجازی گروههای منتسب به اهل سنت در سکوت مطلق فرو رفتند؛ انگار هیچ اتفاقی نیافتاده است.

این مسلمین صرفاً به دلیل پایبندی به یکی از دستورات شخصی شریعت (مثل داشتن قرآن در منزل یا شرکت منظم در مساجد یا داشتن حجاب و…) بدون محاکمه و بدون دلیل خاصی در بازداشت به سرمی برند، به اردوگاه های کار اجباری فرستاد می‌شوند. علاوه بر کار اجباری که مجبور به انجام آنها در این اردوگاه ها می شوند، اعضای بدن بازداشت‌شدگان از بدن آن‌ها برای فروش جدا می‌شود. افراد عضو جنبش «فالون گونگ» چین یکی از قربانیان برداشتن اعضای بدن و زندانی کردن فرزندانشان در این اردوگاه‌ها هستند.

در این گزارش آمده است: چین پس از اینکه به مدت طولانی وجود این اردوگاه‌ها را انکار می‌کرد، در اکتبر ۲۰۱۸ میلادی به وجود این اردوگاه‌ها با نام «اردوگاه‌های تحول از طریق آموزش» اعتراف کرد.

تعدادی از محققان اعلام کردند: علت ناپدید شدن در داخل این اردوگاه‌ها این است که زندانیان مسلمان به خاطر فروش اعضای بدن شان کشته می‌شوند.

این مجله کانادایی در این گزارش آورده است: از سال ۲۰۱۶ میلادی، دولت پکن کمپین معاینه پزشکی گسترده‌ای را در ایالت سین کیانگ (بخشی از ترکستان شرقی) برپا کرد. به طوری که آزمایش‌های اجباری تنها برای ساکنان بین ۱۲ تا ۶۵ ساله مسلمان بود.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که این آزمایش‌ها امکان جمع آوری بانک اطلاعاتی اهدا کنندگان را در آینده فراهم می‎کند. هدف از این نتایج امکان شناسایی و کنترل افراد با هدف برداشتن اعضای بدن آنهاست. به خاطر این آزمایش ها، دولت چین می‌تواند گروه خونی مسلمین و همچنین وضعیت اعضای بدن آنها را شناسایی و جمع آوری کند.

این مجله اعلام کرد: برداشتن اعضای بدن از سوی دولت چین مسئله جدیدی نیست، زیرا در طول سال های متمادی گرفتن نمونه از زندانیان محکوم به اعدام را ادامه داد تا در سال ۲۰۱۵ میلادی توقف آن را اعلام کرد.

براساس این گزارش، مشتری‌های این اعضای بدن از سراسر مناطق جهان هستند تا این اعضای جدا شده از افراد مسلمان را در بدن شان قرار دهند. این اعضای بدن تاحدی برای تامین نیازهای چین و سپس برای کسانی که امکان مادی برای خرید آنها در خارج وجود دارد، استفاده می‌شود.

در این گزارش آمده است: از آنجا که بیشتر آنها مسلمانان هستند، چین جهان اسلام را هدف قرار داده است تا این اعضای بدن را که هرگز با الکل و گوشت خوک ارتباطی نداشته‌اند، به آنها بفروشد.

دولت چین برای فروش اعضای بدن به تبلیغ آنها برای هیئت‌های حلال در عربستان برای جذب مسلمانان اقدام می‌کند. «ارکین صدیق» مشاور کنگره جهانی اویغور از اولین کسانی است که نسبت به وجود اعضای بدن حلال هشدار دارد.

صدیق به این مجله تاکید می‌کند که “اخیرا به وی اطلاع داده شده است که حزب کمونیست چین مقدار زیادی از اعضای بدن مسلمانان را بین شانگهای و عربستان حمل و نقل کرده است.”

دیدگاهتان را بنویسید