درسهائی در: ترور هسته های قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران و سفارش ناتو به خویشتنداری طرفین!

درسهائی در: ترور هسته های قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران و سفارش ناتو به خویشتنداری طرفین!

به قلم : کارزان شکاک

الله متعال در مورد سکولاریستها (یا به زبان عربی = مشرکین) می فرماید: وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّىٰ يَرُدُّوكُمْ عَنْ دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا ۚ (بقره/۲۱۷) و (سکولاریستها= مشرکین) همیشه و پیوسته با شما جنگ مسلحانه می کنند تا اینکه بتوانند شما را از (۴ معنی)دینتان برگردانند.

یعنی تا زمانی که محتوا و مفاهیم دین را از شما بگیرند که عبارتند از :۱- قدرت حکومتی ۲- قانون و برنامه ۳- اطاعت کردن ۴- مجازات و پاداش.  سکولاریستها (مشرکین) با شما وارد جنگ مسلحانه می شوند تا شما در این چهار مورد تابع آنها شوید.

بر اساس همین جنگ طلبی همیشگی سکولاریستها است که الله تعالی امر می کند: وَأَعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُمْ وَآخَرِينَ مِن دُونِهِمْ لَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ يَعْلَمُهُمْ (انفال/۶۰) و آماده کنید برای ( کار زار با ) ایشان هر چه را می توانید از نیرو و از اسبان بسته شده که بترسانید با آن دشمن خدا و دشمن خود را و دیگران را از غیر ایشان که شما آنان را نمی شناسید و خدا می شناسد.

رسول الله صلی الله علیه وسلم نیز می فرماید: آگاه باشید که منظور از قدرت در این آیه قدرت نظامی است : أَلَا إنَّ القُوَّةَ الرَّمْيُ (مسلم۱۹۱۷ / ابوداود ۲۵۱۴) پس آنچه که باعث ترس و هراس دشمنان الله و مومنین می شود و به عنوان عاملی بازدارنده عمل می کند قدرت نظامی است به همین دلیل تمام سعی خود را می کنند که جلو این قدرت گیری مومنین و دارالاسلام را بگیرند.

دیروز یکی دیگر از سربازن ارشد «دارالاسلام» ایران توسط آمریکا و از کانال مزدوران درجه دو و درجه سه آن به قتل رسید که درسهای زیادی را در بر داشت:

  • با استناد به سخنان دشمنان، منبع ترور مشخص است؛ و منبع ترور طرفی است که دارای حاکمیت و وجه ی بین اللملی است چنانچه  وزارت خارجه آلمان در بیانیه‌ای به ترور «محسن فخری‌زاده» از «طرفین» خواست که خویشتندار باشند.

یعنی در برابر«دارالاسلام»ایران طرفی مشخص وجود دارد و مشخصاً وزارت خارجه آلمان در همین بیانیه می گوید: چند هفته مانده به روی کار آمدن دولت جدید آمریکا، حفظ دامنه گفتگو با ایران با هدف حل مباحث برنامه هسته‌ای این کشور از راه مذاکره مهم است. بنابراین، از همه طرفین می‌خواهیم از اتخاذ هر اقدامی که می‌تواند به تشدید تنش‌های بیشتر در موقعیت فعلی منجر شود؛ پرهیز کنند.

در کنار این نخست وزیر فعلی و پیشین رژیم صهیونیستی، از فخری زاده  به اسم، یاد کرده بودند و ایهود اولمرت از دیگرنخست و زیران این رژیم اشغالگر نیز علناً گفته بود که فخری زاده، مصونیتی ندارد و در تاریخ روز یکشنبه ۲۲ نوامبر (دوم آذر) نتانیاهو به همراه وسی کوهن، رئیس سازمان اطلاعات اسرائیل (موساد) به صورت مخفی وارد عربستان می شود و در عربستان با محمد بن سلمان و مایک پمپئو دیدار و گفت‌وگو کرده است و روز جمعه ۷ آذر محسن فخری زاده ترور می شود!

در این صورت واضح و روشن است که عاملین ترور چه کسانی هستند؛ اما عوامل اجرائی این سناریوهای و اهداف را باید در نفوذی های داخلی و بخصوص در کفار پنهان داخلی (منافقین) و دارودسته ی آنها جستجو کرد. در این زمینه ی خاص تنها کافی است که به اقداماتی چون خرابکاری در نطنز، سرقت اسناد هسته ای توسط رژیم صهیونیستی و ترور سایر دانشمندان هسته ای اشاره کرد که در این ترورها اطلاعات تیم ترور به حدی دقیق و به روز بوده که دقیقاً نوع خورد رو و ساعت حرکت و مسیر حرکت و… برای آنها روشن بوده و بر اساس قاعده ی کمین و غافلگری عملیاتهای خود را انجام داده اند و این قاعدتاً نمی تواند بدون بهره گیری از عوامل نفوذی در دستگاه های مرتبط صورت بگیرد.

  • این ترورها که از سوی کفار سکولار جهانی و مزدوران محلی آنها صورت گرفته در واقع کل اسلام و مسلمین را مورد هدف قرار داده اند و این دشمنان فرقی بین شیعه با سنی قائل نیستند.

این دشمنان سکولار با انجام این اعمال بزدلانه در واقع قصد ضربه زدن به عامل قوت بخش «دارالاسلام» و ایجاد رعب و وحشت و تضعیف نیروهای مخالف خود و نوعی جنگ طلبی بر همان اساس « وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ » را دارند و نشانگر تداوم ضربه زدن به منافع «دارالاسلام» و تمام مسلمین است و هر گونه اعتماد به این دشمنان نوعی جهالت، توهم گرائی و خوش باوری است.

آمریکا به خاطر علملیات ۱۱ سپتامبر دو کشور افغانستان و عراق را اشغال کرد و باید خودش و تمام مزدوران درجه دو و درجه ی آن بدانند که آیات زیادی چون : فَمَنِ اعْتَدَى عَلَيْكُمْ فَاعْتَدُواْ عَلَيْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدَى(بقره/۱۹۴) و « وَجَزَاء سَيِّئَةٍ سَيِّئَةٌ مِّثْلُهَا» (شوری/۴۰)  به مومنین می آموزند که انتقام حق مسلمین است، آنهم انتقامی سخت و استراتژیک؛ آنهم دشمنانی در مایه های مشرکین (سکولاریستها)ی قریش و یهودیان بنی قریظه.

این انتقامی شخصی نیست بلکه تلاش جهت دفاع از دارالاسلام در برابر کفار و به خاطر شعائر الله تعالی و دفاع از خود در برابر کفار جنایتکاری است که مرتکب هزاران جنایت و خیانت در حق اهل سنت و سایر مسلمین و تفاسیر اسلامی شده اند. در صحیحین آمده است : وما انْتَقَمَ رَسولُ اللَّهِ صَلَّى اللهُ عليه وسلَّمَ لِنَفْسِهِ في شيءٍ قَطُّ، إلَّا أنْ تُنْتَهَكَ حُرْمَةُ اللَّهِ، فَيَنْتَقِمَ بهَا لِلَّهِ.( البخاري۶۱۲۶، ومسلم ۲۳۲۷) و رسول الله صلى الله عليه وسلم بخاطرخودش، انتقام نمى گرفت مگر اينكه به شعائر الله بى حرمتى مى شد. آنگاه، بخاطر آن، انتقام مى گرفت.

گاه توهین به رسول الله صلی الله علیه وسلم توهین به شعائر الله تعالی است و به همین دلیل چنین توهینی صورت می گیرد به همین دستور به قتل توهین کننده هائی چون عصماء بنت مروان، ابو عفک، عبد الله بن خطل و مقیس و کنیز عبد الله بن خطل و… صادر می شود؛ در اینجا تمام مسلمین اعم از اهل سنت و تشیع و بخصوص اهل سنت که بیشترین صدمات و جنایات را از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی و مزدوران محلی آنها در سراسر جهان متحمل شده اند باید بدانند که:

 «دارالاسلام» یکی از دستورات شریعت الله تعالی و یکی از شعائر الله است و محافظت و ارتقای آن بر هر مسلمانی واجب است و باید در برابر توهین کننده های به شعائر الله واکنش نشان داد چه برسد به آسیب زنندگان به دارالاسلام و محافظت از دارالاسلام در برابر «کفار۶گانه»ی آشکار و کفار پنهان داخلی (منافقین) و دارودسته ی منافقین که همیشه منبع شر بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید