تلنگری در چرائی پرداخت ماهیانه ۴۰۰ دلار به مجاهدنماهای سوریه توسط آمریکا

تلنگری در چرائی پرداخت ماهیانه ۴۰۰ دلار به مجاهدنماهای سوریه توسط آمریکا

ارائه دهنده: صلاح الدین .م

از همان آغاز درگیریها در سوریه و تشکیل جماعتها و احزاب مختلف در آن ، هر کشور منطقه ای و جهانی سعی می کرد که احزاب و گروههای مسلحی داشته باشد که در راه اهداف خاص خود آنها را به کار برده و خرج نماید . حکومت سکولار ترکیه و دست نشاندگانی چون آل سعود ، قطر و امارات و اردن و غیره به نیابت از آمریکا نیز وارد این بازی شرم آور شدند که با خون و مال و ناموس و دین مردم تجارت می کردند .

زمانی که ما اعلام نمودیم که اینها مجاهد نیستند، بلکه دست نشاندگان خائنی هستند که از فقر، محرومیت، ظلم موجود و احساسات مردم سوء استفاده می کنند؛ بسیاری از ناآگاهان می گفتند که شما تندرو، خوارج و دشمن مجاهدین در خاک سوریه هستید!! و قصد دارید جهاد سوریه را به انحراف بکشانید و …. اما واقعیتهای موجود نشان داد که حق با ما بود و هنوز از این مجرمین مجاهد نما واقعیتهای  زیادی وجود دارد که با گذشت زمان اندک اندک روشن خواهد شد .

عده ای می بینند که حقوق بگیران مستقیم آمریکا و همچنین مزدوران مستقیم ناتو(از کانال حکومت سکولار ترکیه) بر ادلب حاکمیت یافته اند و می بینند که به تدریج رهبران مخالف آمریکا و ناتو در جماعتهای مختلفی چون حراس الدین و… حذف می شوند، اما باز از صف این خائنین جدا نمی شوند!!

در اینجا واضح است که مشکل این دسته در جهل نیست بلکه واقعیت این است که اینها نیز جزو همین مجموعه شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید