شکنجه و اعدام علماء و زندانیان اهل سنت درزندانهای لبنان با پول و امکانات رژیم آل سعود

شکنجه و اعدام علماء و زندانیان اهل سنت درزندانهای لبنان با پول و امکانات رژیم آل سعود

به قلم : عبدالله مهاجر

زندان رومیه یکی از زندانهای بدنام و مخوف لبنان است که بسیاری از علماء و دعوتگران اهل سنت را در خود جایی داده است . شیخ عمر آل بکریه یکی از دانشمندان و علمای دعوتگر جهان اسلام می باشد که حکومت سکولار انگلیس تنها به دلیل تبلیغ و بیان اسلامی او را تحویل رژیم لبنان داد و این در حالی است که کسانی چون ابوبصیر طرطوسی و هانی السباعی و… که داعی جنگ و اغتشاش در سوریه هستند را  در دامان خود می پروراند. چرا ؟ جواب ساده است به خودتان واگذار می شود . 

در حالی که زندانهای آل سعود بیشترین علما و دعوتگران و آزادیخواهان اهل سنت را در خود جایی داده است ، با این وجود می بینیم که پارسال همین رژیم دست نشانده سه میلیارد دلار به نیروهای امنیتی حکومت لبنان جهت مبارزه با علما و اهل سنت کمک مالی نمود و اسناد ویکی لیکس هم نشان می دهند که این رژیم دست نشانده و منافق به صورت مستقیم در قتل عام اهل سنت و نابود کردن تدریجی آن دخالت دارد .

زندان رومیه در لبنان نمونه ای بر ملا شده از صدها جنایت حکومت آل سعود در حق اهل سنت می باشد .

اگر این جنایت توسط مجاهدین شریعت گرا یا یکی از حکومتهای مذهبی اسلامی صورت می گرفت چه واکنشی در سراسر دنیای سکولار و دست نشاندگان بومیشان صورت می گرفت ؟

در همان ابتدای امر هیئت علمای اخوانی به رهبری قرضاوی و قره داغی و سپس سازمان ملل و بدنبال آن سازمانهای حقوق بشری و آمریکا و اروپا و روسیه هریک جداگانه  بیانیه صادر نموده و مثل سگ عوعو می کردند .

در کردستان عراق نیز علی قرداغی دین فروش با روداوو و خندان مصاحبه نموده و با چند مصلحت تراشی جاهلانه به مسلمین یورش می برد . علی باپیر نیز به همان ترتیب ،  به جای آیه و حدیث ، با دو ضرب المثل کوردی اظهار می کرد که این کارها در اسلام وجود نداشته و مسلمین را به بدترین شیوه ی ممکن محکوم می نمود . عبدالطیف مدخلی آل سلول نیز با آوردن القابی چون اهل بدعت ، ضال ، مضل ، خوارج  و غیره به مسلمین یورش می برد .

اما چون این جنایات در زندانهای آل سعود و اقمار دست نشانده ِ آن بر علیه مسلمین صورت می گیرد، و مهمتر از آن اینکه انجام دهنده نیز یک سکولار می باشد ؛ هیچ یک از اینها  از خود اعتراضی نشان ندادند . چرا ؟ چون همه ی اینها از یک منبع سرچشمه می گیرند و هدف همه ی اینها مبارزه با قانون شریعت و نوکری مستقیم و غیر مستقیم برای کفار یهود و آمریکا می باشد . حکومت کافر و مرتد آل سعود با پول و امکانات خود و خدمت به کفار جهانی هم اکنون به عنوان کثیف ترین و سرسخت ترین دشمن اهل سنت در سراسر دنیا به شمار می رود .

دیدگاهتان را بنویسید