به دشمن اعتمان نکنیم و فریب نخوریم

به دشمن اعتمان نکنیم و فریب نخوریم

به قلم: مسعود سنه ای

کفار اهل کتاب به همراه کفار سکولار (مشرک) هرگز خیر خواه مسلمین نیستند و نمی خواهند در هیچ زمینه ی سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و … به مسلمین خیری برسد . خداوند می فرماید: مَّا یَوَدُّ الَّذِینَ کَفَرُواْ مِنْ أَهْلِ الْکِتَابِ وَلاَ الْمُشْرِکِینَ أَن یُنَزَّلَ عَلَیْکُم مِّنْ خَیْرٍ مِّن رَّبِّکُمْ بقره/۱۰۵) کافران اهل کتاب و همچنین سکولاریستهای کافر (به زبان عربی = مشرکان)، دوست نمی‌دارند خیر و برکتی از جانب خدایتان بر شما نازل گردد و به شما دست دهد.

در کنار این، سکولاریستها همیشه با مسلمین با زبان اسلحه صحبت می کنند تا اینکه بتوانند محتوای ۴ گانه ی دین (۱- قدرت حکومتی ۲- قانون و برنامه ۳- اطاعت کردن ۴- مجازات و پاداش) را از مسلمین بگیرند و اسلامی توخالی و تهی برای مسلمین باقی بگذارند . خداوند می فرماید : وَلاَ یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّىَ یَرُدُّوکُمْ عَن دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ (بقره/۲۱۷) ( سکولاریستها = مشرکان ) پیوسته با شما خواهند جنگید تا اگر بتوانند شما را از آئینتان برگردانند.

پس باید بدانیم که ما در جنگی روانی و تبلیغی و سرد و بعد جنگی مسلحانه و گرم بی سابقه ای با کفار سکولار جهانی و مزدوران محلی آنها هستیم؛ و فراموش نکنیم که در هنگام جنگ مومنین یک جور زندگی می کنند و نماز می خوانند و استراحت می کنند و غذا می خورند و در هنگامی که جنگی نیست همه ی این کارها به شیوه ی دیگری انجام می شود.

ما هم اکنون در برابر دشمنان متعدد قرار گرفته ایم و هرگز نباید به دشمنان اعتماد کرد،(چه مجریان جنگ روانی دشمن و چه مجریان جنگ مسلحانه ی دشمن) باید مراقب ترفندها و حیله ها و بخصوص شبهات مجریان جنگ روانی که امروزه در لباس اهل سنت و تشیع در شبکه های مختلف ماهواره ای و مجازی ظاهر شده اند، بود.

اگر می بینید که امثال یاسر الخبیث (یکی از پرچمداران تشیع انگلیسی) چنان فیلمی را با حمایتهای همه جانبه ی کفار انگلیسی و غربی بر علیه اهل سنت می سازد، و اگر می بینید که شبکه های ماهواره ای کلمه و …(تسنن آمریکائی) از این سو چنان میزگردها و سخنرانی های ضد شیعی را ارائه می دهند، بدانید که همه ی اینها بازیگران یک سناریوی مشترکی هستند که کارگردان مشترکی دارند.

لطفاً در این بخش از جنگ روانی و تبلیغی هم فریب نخوریم و اجازه ندهیم دشمنان مشترک ما،  شعور ما را به بازی بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید