آمریکا «سرافعی» صدمه پذیر است اگر…

آمریکا «سرافعی» صدمه پذیر است اگر…

به قلم: محسن صادقی/سقز

کشور سکولاریستی آمریکا که امروزه به عنوان «سر افعی» از آن یاد می شود و مومنین بر آن به عنوان دشمنی اصلی تمرکز کرده اند تنها با زبان اسلحه و زور با دیگر ملل وارد گفتگو شده است، و زمانی که با زبان خودش با وی برخورد می شود می بینیم که در رسیدن به اهداف ضد اسلامی اش به بن بست و شکست می رسد.

علاوه بر این ، دنیا شاهد این است که کشور سکولاریستی آمریکا روند نابودی رژیم استکباریِ خودش را آغاز کرده است، و با آنکه بر اثر مستی ناشی از قدرت نظامی و رسانه ای که دارد سروصداهائی به پا کرده اما در این مسیر نزولی بسیار جلو رفته است.

کشور سکولاریستی آمریکا از زمان تولد آن که با قتل عام بومیان سرخ پوست شروع شده است تاکنون تاریخی سیاه و خونین از خود نشان داده و به سایر ملل فهمانده که یا باید به میل خود تابع او باشند و دروازه های خودشان را برای تاراج منابع مادی و معنوی خود باز کنند یا با زور اسلحه وارد این سرزمینها خواهند شد.

با این وجود برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم می بینیم که در سراسر دنیا تنها دارالاسلام ایران است که با زبان آمریکا با آمریکا وارد گفتگو شده است و آمریکا را در منطقه مدیریت کرده است؛ غیر از حملات متعدد و پراکنده ی مجاهدین شریعت گرا، برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم تنها کشوری که به پایگاههای آمریکا به صورت رسمی حمله می کند دارالاسلام ایران است؛ آنهم حمله به  «عین الاسد» بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق.

پس آمریکا همچون مشرکین قریش به راحتی صدمه پذیر و پوشالی است و به راحتی زمین گیر می شود به شرطی که مومنین با اراده ای راسخ دستورات شریعت الله را در مورد کفار سکولار(مشرک) اطاعت کنند.  

دیدگاهتان را بنویسید