در برابر دروغهای ابوقتاده فلسطینی در مورد تشیع حاکم بر ایران و اهل سنت ایران مانده ام چه بگویم؟ علمای ما چرا سکوت کرده اند؟ (۴)

در برابر دروغهای ابوقتاده فلسطینی در مورد تشیع حاکم بر ایران و اهل سنت ایران مانده ام چه بگویم؟ علمای ما چرا سکوت کرده اند؟ (۴)

به قلم: کارزان شکاک (عضو شورای مدیریت منبر بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم )

حالا ابوقتاده با چنین مشخصاتی آمده و می گوید: “ومعلوم فعل روافض إيران في تشييع الناس.”

ما اهل سنت در ایران زندگی می کنیم و از نزدیک شاهید زندگی خود هستیم و از همه ی خارج نشینان به اوضاع خود آگاهتریم. آیا کم هوش ترین مسلمان اهل سنت هم نمی داند که این «ادعا» دروغ است؟

در میان ما ممکن است هزاران نفر به دین سکولاریسم آلوده شده باشند. سکولاریسمی که همه منجمله ابوقتاده فلسطینی معتقد هستند که دین کفری است و هر کسی به سکولاریسم گرایش پیدا کند و معتقد به جدا کردن قوانین شریعت الله تعالی از حکومت و سیاستهای اجرائی جامعه باشد کافر است.

شما چند خانواده را می شناسید که یکی از افراد آن به دین سکولاریسم و احزاب سکولار گرایش پیدا نکرده باشند و مرتد نشده باشند؟ مگر با چشم خود اینها را نمی بینیم؟ مگر نمی بینیم که آخرین علامت مسلمان بودن که نماز است را نیز ترک کرده اند؟

پس چرا این انسان نامیزان و دهها نامتعادل دیگری که در اختیار بخش جنگ روانی کفار سکولار جهانی قرار گرفته اند در برابر اینهمه ارتداد اهل سنت به سکولاریسم و احزاب سکولار لال شده اند و دم فروبسته اند؟

حالا در برابر: ای اهل سنت ایران: آیا تا به حال کسی از مقامات ایرانی آمده است که شما را مجبور کند که شیعه شوید؟ یا نهادی آمده است که ما را مجبور کند که باید شیعه شویم ؟پس چرا این شخص آشکارا دروغ می گوید؟! این شخص می گوید شیعه کردن اهل سنت ایران واضح و روشن است!!

باور کنید ما به عنوان اهل سنت ایران مانده ایم که در برابر این دروغها چه بگوئیم!! اما مصیبت این است که با استناد به این دروغ و چند دروغ دیگر از زبان اهل سنت می گوید که شیعیان کافر هستند و با استناد به آیه ای که در مورد کفار نازل شده است حکم می دهد که هر کسی هم در هر نهادی این شیعیان را یاری دهد او هم کافر است و می گوید: “دخول المرء في حكمهم لقوله تعالى: (يا أيها الذين آمنوا لا تتخذوا اليهود والنصارى أولياء، بعضهم أولياء بعض، ومن يتولهم منكم فإنه منهم، إن الله لا يهدي القوم الظالمين)، وهذا حكم قرآني على ظاهره، فمن دخل في نصرة كافر على مسلم كان كافراً”

متوجه شدید چه شد؟ بدون آنکه ظوابط تکفیر در مورد مسلمین رعایت شود به راحتی مسلمین را تکفیر می کنند و حکمی که در مورد کفار آمده است بر مسلمین تطبیق می دهند!! و این یعنی باز تکرار تجربه ی الجزائر و عراق و سوریه و لیبی و یمن و… و اینکه همین الان هر کسی که در هر نهاد حکومتی ایران قرار گرفته که باعث تقویت یکی از نهادهای این حاکمیت شود کافر است!!

در برابر این صغری و کبری چیدنهای غیر شرعی و ظالمانه ی کاملاً غیر شرعی که به قول علمای الجزائر موی بدن انسان را راست می کند چه باید گفت؟

حالا اگر من و شما بگوئیم که کسی ما را مجبور نکرده است که شیعه شویم و این دروغ است و این حکمی که بر اساس این دروغ بنا شده است غیر شرعی است مجریان جنگ روانی دشمن به جای اثبات این ادعای دروغین و ارائه ی بینه، فوراً به ترور شخصیتی ما می پردازند!!

در اینجا هم باز باید بگوئیم: مانده ایم چه بگوییم؟ علمای ما چرا سکوت کرده اند؟ چون سکوت آنها باعث می شود اهل باطل خیال کنند برحق هستند و دسته ای از جوانان احساسی و جاهل به شریعت هم فریب سخنان این سربازان جنگ روانی دشمن را بخورند.

آیا سکوت علمای اهل سنت ایران در برابر چنین سناریو و توطئه ای نوعی مشارکت در این توطئه و خیانت به اهل سنت ایران نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید