در برابر دروغهای ابوقتاده فلسطینی در مورد تشیع حاکم بر ایران و اهل سنت ایران مانده ام چه بگویم؟ علمای ما چرا سکوت کرده اند؟ (۶)

در برابر دروغهای ابوقتاده فلسطینی در مورد تشیع حاکم بر ایران و اهل سنت ایران مانده ام چه بگویم؟ علمای ما چرا سکوت کرده اند؟ (۶)

به قلم: کارزان شکاک (عضو شورای مدیریت منبر بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم)

ابوقتاده فلسطینی در مصاحبه ی با رونامه الحیاة در تاریخ سوم صفر سال ۱۴۲۰ق می گوید: بر خلاف نظامهای مرتدی که در سرزمینهایمان وجود دارند و جهاد با این مرتدین بر تمام مسلمین فرض عین است ما نمی خواهیم با آمریکا بجنگیم بلکه آمریکا جنگ را شروع کرده است.

اما در کنار طاغوتهای سکولار کفار مشرک و مرتدی که ابوقتاده از آنها صحبت می کند که خون و مالشان حلال است کدامها هستند؟:

  • زنان و بچه ها و کودکان الجزائری هستند که فتوای کشتن آنها را صادر کرد و هزاران بیگناه را قتل عام کردند و کارنامه ای سیاه و خونین را برای خود رقم زدند.
  • اهل تصوفی هستند که آنها را به ناحق مشرک می دانند و طبعاً حکم کفار مشرک بسیار سنگین تر از کفار اهل کتاب است. این اهل تصوف هم در واقع اکثریت مطلق اهل سنتی هستند که به نسبتهای مختلفی بعضی از عقاید اهل تصوف در زندگی آنها وجود دارد
  • تشیعی هستند که به ناحق و بدون رعایت ظوابط  تکفیر عموم آنها را تکفیر کرده و حکم کفار اهل کتاب و محارب را بر آنها تطبیق داده است

بله، امثال ابوقتاده فلسطینی کاری به آمریکا و ناتو و سایر کفار سکولار و اشغالگر ندارند بلکه جنگ آنها در واقع بر علیه مسلمین و بخصوص مسلمینی است که به نحوی در برابر کفار سکولار جهانی و طاغوتهای محلی قرار گرفته اند.

امثال ابوقتاده فلسطینی که در دارالکفرهای تحت حمایت آمریکا و ناتو در کمال امنیت به سر می برند و سخنان سمی آنها بر علیه مسلمین فوراً از کانال رسانه های مختلف نشر می شود در این صفت مثل کسانی هستند که رسول الله صلی الله علیه وسلم در موردشان می فرماید: يَقْتُلُونَ أَهْلَ الإسْلَامِ، وَيَدَعُونَ أَهْلَ الأوْثَانِ (البخاري۴۳۵۱ ومسلم ۱۰۶۴) «مسلمانان را می‌کشند و بت‌پرستان را رها می‌کنند»

مگر نمی بینید؟ امثال ابوقتاده فلسطینی و ابوبصیر طرطوسی و … و تمام شاگردان آنها که در دارالکفرهای انگلیس و کانادا و آمریکا و اردن و … به سر می برند این کفار سکولار جهانی و طاغوتهای محلی را رها کرده اند و در برابر تمام خشم و خشونت خود را متوجه مسلمین کرده اند آنهم مسلمینی که در برابر آمریکا و ناتو و طاغوتهای محلی ایستاده اند.

ابوقتاده فلسطینی زمانی که می گوید هر کسی با حکومت ایران متحد باشد کافر و مرتد است در واقع نه تنها از آمریکا و ناتو بلکه از رژیم صهیونیستی و رژیم فاسد آل سعود هم حمایت می کند.

چون حماس و جهاد اسلامی فلسطین از متحدین ایران هستند و با تکفیر این دو دشمن رژیم صهیونیستی در واقع به حمایت از رژیم صهیونیستی پرداخته است و با تکفیر اتحادیه ی شافعی ها و زیدی های یمن نیز به صورت مستقیم به نفع رژیم فاسد آل سعود و امارات عمل کرده است.

علماء گفته اند: المؤمن كيس فطن حذر« مومن زیرک، هشیار و محتاط است» پس لازم است با احتیاط با سخنان این مجریان جنگ روانی آمریکا و ناتو و طاغوتهای محلی برخورد کنیم و در گرفتن سخنان این دسته از سربازان جنگ روانی دشمن بی گدار به آب نزنیم و فریب سخنان آمیخته با حق و باطل اینها را نخوریم .

این وظیفه ی علماست که اهل سنت را از خطر این انسانهای نامتعادل و نامیزانی که در اختیار بخش جنگ نرم و روانی دشمنان قرار گرفته اند آگاه کنند.

آیا علمای اطراف شما به این وظیفه ی مهم عمل کرده اند قبل از آنها عده ای از جوانان فریب سخنان آمیخته با حق و باطل این مجریان جنگ روانی دشمن را بخورند؟

دیدگاهتان را بنویسید