سالهاست ما می گوئیم که دارودسته ی جولانی فی سبیل آمریکا و ناتو می جنگد اما…

سالهاست ما می گوئیم که دارودسته ی جولانی فی سبیل آمریکا و ناتو می جنگد اما…

به قلم: مجاهد مهاجر

بسیاری از برادران مجاهد ما گاه از ما گله داشتند که چرا شما می گوئید که دارودسته ی جولانی هیچ رابط به منهج جهادی شیخ اسامه بن لادن ندارند و فی سبیل ناتو و آمریکا می جنگند نه فی سبیل الله؟!!

همه ی ما می دانیم که اسامه بن لادن بر آمریکا به عنوان سر افعی و دشمن اصلی تمرکز کرده بود و تمام حملات خود را جهت ضربه زدن به آمریکا و متحدین آن چون ناتو و رژیم صهیونیستی برنامه ریزی و اجرا کرد و در نهایت با راهنمائی مزدوران پاکستانی و توسط آمریکا نیز به قتل رسید.

اما دارودسته ی جولانی چه؟ این گروه مافیائی از همان ابتدا کار خودش را با غدر و خیانت به امرای خود  شروع کرد و سپس با غدر و خیانت به تمام گروهها و فصایل شام و خدمت آشکار به ناتو از کانال حکومت سکولار ترکیه به حیات خود ادامه داده است. آیا کسی در یکی بودن آمریکا و ناتو بر علیه مسلمین شک دارد؟

اما این روزها جولانی چهره ی واقعی خودش را نشان داد و در گفت وگو با خبرنگار شبکه آمریکایی «فرونت لاین» به احمق ترین افرادی که با نام جهاد در اجرای طرحهای مافیائی از او تقلید و پیروی می کنند ثابت کرد که : گروه جولانی دارائی های راهبردی آمریکا در ادلب هستند و هیچ خطری را متوجه آمریکا نکرده و نمی کند و گفت:«ما خواستار این نیستیم که علیه کشورهای غربی، حملاتی انجام دهیم.»

البته این گروه که مستقیماً از کانال حکومت سکولار ترکیه هدایت می شوند مثل ارباب کوچ خود اردوغان هرگز برای رژیم صهیونیستی هم خطری ایجاد نکرده اند و علاوه بر آن حملات رژیم صهیونیستی در خاک سوریه و عراق را پوشش خبری داده و حتی در جنگ روانی در کنار این رژیم جنایتکار بوده اند.

روزنامه الکترونیکی «رأی‌الیوم» در زمینه ی این دیدار نوشت:  جولانی در تلاش است از رهگذر این اقدام، نفوذ ترکیه را در شمال سوریه حفظ کند… و ظاهرا طعم قدرت و رهبری، در زیر زبان جولانی مزه کرده است و او قصد دارد در مناطق اشغالی شمال سوریه، «دولت نجات» تشکیل دهد.

بله، دولت نجات، اما نجات چه کسانی؟

گروه جولانی به دنبال این مصاحبه اقدام به بازداشت ۶ عضو جماعت «حراس الدین» با حمله به منازل آنها در شهر ادلب و مناطقی در حومه «جسرالشغور» در غرب ادلب کردند.

الوطن نوشت: بازداشت‌های بعد از مصاحبه از جمله غیر سوری‌ها در راستای تلاش جولانی است تا وانمود کند که با تروریسم مبارزه می‌کند و ناظران امور این بازداشت‌ها را در واقع نوعی نشان دادن سرسپردگی به آمریکا دانستند.

آیا ملا فتاحی و سایر شرکای گروه مافیائی جولانی در ادلب سوریه پاسخی به اهل سنتی که اینگونه مورد معامله و خیانت قرار می گیرند دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید