جنایت تازه ی غربیها و نظام حکومتی کابل بر علیه دختران بی گناه دبیرستان دشت برچی

جنایت تازه ی غربیها و نظام حکومتی کابل بر علیه دختران بی گناه دبیرستان دشت برچی

به قلم : علیرضا احمدی

حکومت حلقه به گوش و غلام غنی چند روز پیش به رسانه های آمریکائی اعلام کرد که دولت کابل قادر نیست امنیت تمام مدارس، مکان های مذهبی و مساجد را تامین کند. حکومت سکولار و حیله گر و خیانت پیشه ی آمریکا نیز با نقض عهد توافقنامه دوحه و عدم خروج در تاریخ تعیین شده، مذاکرات بین الافغانی را نیز به بن بست کشانده است.

علاوه بر این نیروهای ناتو نیز اعلام کرده اند که در آستانه خروج از افغانستان هستند و قرار است تا ۱۱ سپتامبر (سالروز حمله به برج‌های دوقلوی نیویورک) نیروهای این سازمان نظامی از افغانستان خارج شوند.

در این اوضاع و احوالی ما شاهد حملات مرگباری به مناطق مسکونی اهل سنت توسط هواپیمای حکومت مزدور کابل بوده ایم و در کنار این ما شاهد جنایات وحشتانکی هم در برابر شیعیان افغانستان هستیم .

در ۲۳ اردیبهشت سال گذشته چند مرد مسلح به بیمارستانی در منطقه  شیعه نشین دشت برچی حمله کردند و ۲۴ نفر را کشتند. شمار زیادی از قربانیان زنانی بودند که برای زایمان به بیمارستان مراجعه کرده بودند.

علاوه بر این دیروز ما شاهد جنایت و قتل عام دیگری از شیعیان بودیم که طی انفجاراتی در مقابل مدرسه دخترانه «سید الشهدا» در غرب کابل ۸۵ شهید شدند و ۱۴۷ زخمی نیز زخمی شدند که به دلیل وخیم بودن حال زخمیها امکان بالا رفتن تعداد کشته ها زیاد است.

با آنکه داعش مسئولیت این حمله را رد کرده و به گردن طالبان و استخبارات پاکستان انداخته است و طالبان هم مسئولیت حمله را رد کرده و به گردن داعش انداخته است اما خانواده‌ها و نزدیکان شهدای حادثه کابل حکومت حلقه به گوش این کشور و همچنین کشورهای اشغالگر و سکولار غربی غربی را عامل اصلی این حمله می‌دانند.

ما این جنایات آمریکا و ناتو و تمام مزدوران شناخته شده و پنهان آنها را نه می بخشیم و نه فراموش می کنیم .

البته در تمام مذاهب اسلامی – چه شیعه و چه سنی –  کشتن زنان و کودکان در هر صورتی حرام است حتی اگر این کودکان یهودی یا مسیحی در حال جنگ باشند و تنها یاران شیطان مرتکب این جنایات می شوند همچنانکه همین روزها در فلسطین اشغالی انجامش دادند.

این یاروران شیطان دختران مسلمانی را در دهه آخر رمضان قتل عام کردند که این دختران روزه بودند.

آمریکا در استانه ی خروجش قصد دارد منطقه را نا امن کند تا در آینده جای پائی برای خود باقی بگذارد اما ملت مسلمان افغانستان هرگز فراموش نمی کنند که دشمن اصلی آمریکا است و ملت ما هر چه می کشد به خاطر جنایات آمریکا و مزدوران آشکار و پنهانش است.

دیدگاهتان را بنویسید