دفاع جهان اسلام از محله ی کورد نشین فلسطین و دفاع کوردهای سکولار از رژیم صهیونیستی

 دفاع جهان اسلام از محله ی کورد نشین فلسطین و دفاع کوردهای سکولار از رژیم صهیونیستی

به قلم: ابومحمد الکوردی

با پخش خبر بعثت پیامبر خاتم صلی الله علیه وسلم قوم کورد اولین و تنها قوم دنیا بودند که در همان دوران مکی هیئتی را به ریاست جابان الکوردی رضی الله عنه به مکه اعزام کردند تا بدانند واقعاً پیامبری آزادیبخش مبعوث شده است یا خیر؟

زمانی که هیئت کوردها متوجه این حقیقت شدند همگی به رسول خاتم صلی الله علیه وسلم ایمان آورده و دسته ای از آنها همانجا ماندند و عده ای هم به وطن خود برگشتند و این خبر خوش را به کوردها رساندند که باعث شد بسیاری از مناطق کوردها به میل خود مسلمان شوند و حتی لقب اختیارالدینی را برای خود انتخاب کنند.

کسانی چون ابوبصیر الکوردی رضی الله عنه فرزند جابان الکوردی رضی الله عنه در سرزمین وحی ماندند و شیوه ی جنگهای پارتیزانی و چریکی را به مسلمین یاد دادند.

به هر حال کوردها از همان ابتدای نزول وحی تا قرنها جزو ثابت ارتش آزادیبخش مسلمین بودند که آثار آنها از اندلس و کردفان و شمال آفریقا گرفته تا مرزهای چین و قزاقستان هنوز پابرجاست.

یکی از این مناطق فلسطین است که امروزه جنگ بر سر محله ی شیخ جراح یکی از محله های اصالتاً کورد نشین آن بین مسلمین و ارتش اشغالگر صهیونیستی در جریان است.

محمد الکورد که ساکن محله‌ی شیخ جراح قدس است و خانه‌ی آنها هم قرار است با حکم ظالمانه‌ی دادگاه حکومت سکولار رژیم صهیونیستی به زور غصب شده و به یک سکولار یهودی  داده شود اینگونه افسانه‌ی «دفاع از خود» که رسانه‌های غربی برای توجیه جنایات اسرائیل ساخته‌اند را بی‌اعتبار می‌کند.

محمد الکورد و خواهرش مونا الکورد از اهالی محله شیخ جراح قدس اشغالی نقش بزرگی در روشنگری مسئله دارند. بخشی از مردم فلسطین از جمله اهالی محله شیخ جراح (همین محله‌ای که حکومت سکولار رژیم صهیونیستی در حال اجبار اهالی به تخلیه منازلشان است) در ریشه کورد هستند که تاریخچه ورود آنها به فلسطین به زمان سلطان صلاح‌الدین ایوبی برمی‌گردد.

یکی از محلات بزرگ و شناخته شده غزه هم به اسم شجاعیه از نام فرمانده کورد به نام شجاع‌الدین عثمان الکردی گرفته شده است

اما نکته ی جالب و هوشیار کننده برای هر کسی که ذره ای اسلامیت در وجودش باقی مانده است اینکه : رسانه های احزاب سکولار کورد همگی از حکومت سکولار رژیم صهیونیستی حمایت می کنند نه از کوردهای مسلمانی که توسط این حکومت سکولار در حال نابودی هستند!

جالب است بدانید که همین مزدوران اوجالان هم همین الان بر علیه مسلمین در اختیار آمریکا هستند و از رژیم صهیونیستی در برابر این کوردهای مسلمان حمایت می کنند در حالی که می دانند همین حکومت سکولار رژیم صهیونیستی بود که با همکاری آمریکار رهبرشان را در کنیا دستگیر کرد و به حکومت سکولار ترکیه تحویل داد.

آیا در یکی بودن کفار بر علیه مومنین شک داری؟ آیا در این امر شک داری که الله تعالی می فرماید تمام سکولاریستها(به زبان عربی مشرکین) با شما می جنگند؟

 پس به این دستور الله تعالی نیز عمل کن و بین سکولار کوردی و عربی و فارس و تورک و … فرق نگذار که می فرماید : وَقَاتِلُوا الْمُشْرِكِينَ كَافَّةً كَمَا يُقَاتِلُونَكُمْ كَافَّةً ۚ (توبه/۳۶) و متفقا همه با مشرکان قتال و کارزار کنید چنانکه مشرکان نیز همه متّفقا با شما به جنگ و خصومت برمی‌خیزند.

دیدگاهتان را بنویسید