شعبان بی مخهای سکولار کردستان و توهین مجدد به الله و قران و … : اینبار در سقز

شعبان بی مخ سقز که با شمشیر عربده کشی و توهین و حمله می کند

شعبان بی مخهای سکولار کردستان و توهین مجدد به الله و قران و … : اینبار در سقز

به قلم: محسن صادقی / سقز

إِنَّ الَّذِينَ يُؤْذُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَّهُ فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَأَعَدَّ لَهُمْ عَذَابًا مُهِينًا (الأحزاب آیه۵۷) کسانی که خدا و پیغمبرش را (با کفر و الحاد و سخنان ناروا) آزار می‌رسانند، خداوند آنان را در دنیا و آخرت نفرین می‌کند (و از رحمت خود بی‌نصیب می‌گرداند) و عذاب خوارکننده‌ای برای ایشان تهیّه می‌بیند.

ملت مسلمان کورد از دهه ی ۱۳۲۰شمسی تا کنون در حال جنگ روانی و عقیدتی و گاه مسلحانه با احزاب خائن و سکولار محلی بوده است و تا کنون در تمام زمینه های عقیدتی و فرهنگی و حتی جسمی هزینه های سنگینی را تحمل کرده است و با دادن هزاران شهید در برابر این احزاب و گروهکهای سکولار از هویت اسلامی خود دفاع کرده است.

وقایع اوایل انقلاب اسلامی ۵۷ ایران و اتفاقات پس از آن که این احزاب مزدور صدام حسین شدند و بعدها از جامعه ی اهل سنت کردستان جارو شده و به عراق و اروپا ریخته شدند نشان داده است که این احزاب سکولار هیچ جایگاهی در میان کوردها ندارند و تنها با زور اسلحه می توانند خود را بر مسلمین تحمیل کنند.

این میزان نا امیدی و به حاشیه رانده شدن احزاب سکولار باعث شده است که عامل مشترک تمام مسلمین را هدف قرار دهند، یعنی : اسلام .  چون اینها با همکار شیعیان و اهل سنت جارو شدند و ثابت شد که عامل مشترکی که اینها را از جامعه بیرون کرده و تمام نژادها و قومیتها را در برابر آنها با هم متحد کرده است اسلام است و مشترکاتی چون الله واحد و قرآن واحد و پیامبر واحد و قبله ی واحد.

به همین دلیل ابتدا در ماهواره ها و فضای مجازی توهین به این مشترکات را شروع کردند و اینک با پشتوانه ی رسانه ای که دارند سعی می کنند با استفاده از شعبان بی مخهای موجود در میان کوردها دامنه ی این توهینها را به فضای حقیقی میان مسلمین بکشانند.!

شعبان بی مخ سقز و شمشیر به دست

اهداف اینها در این برهه از زمان کاملاً مشخص است : تولید اغتشاش و هرج و مرج و ایجاد درگیری و در نهایت صدمه زدن به امنیت جامعه.

مسلمین اهل سنت کوردستان باید بدانند: این اعمال توطئه ی این احزاب سکولار در برهم زدن امنیت جامعه است و :

  • بخش اعظم آن نیز به سهل انگاری و «خیانت سکوت» علمای دینی و خطبای مساجد در برابر احزاب سکولار و طرفداران آنها بر می گردد .  
  • بخش دیگر از ظهور این شعبان بی مخها به این بر می گردد که هم اکنون در میان کوردها تنها پست ترین طقات جامعه که شامل لاتها و مشروب خورها و بی ناموسها و خائنها و مواد فروشها و بی هویتهای فرهنگی و خانوادگی هستند که از این احزاب حمایت می کنند بر خلاف دهه های قبل از انقلاب ۵۷ که عده ای تحصیلکرده و حتی مردم نجیب هم به دلایل آزادی خواهی و … در کنار این احزاب قرار گرفته بودند. پس این احزاب در میان کوردها به ورشکستگی کامل رسیده اند.

در این صورت ما در جبهه ی جهانی اسلامی بر ضد سکولاریسم با آنکه در کنار تمام کسانی که از توهین به الله و رسولش و قرآن و قبله و سایر شعائر اسلامی دفاع می کنند قرار گرفته ایم و درمورد توهین به الله و رسولش با کسی مسامحه و تعارف نداریم و با مدافعانِ الله و رسول، هم‌صدا هستیم چه آن مدافع، سنی باشد چه شیعه؛ چه صوفی باشد چه نجدی و….اما لازم است به این نکته نیز توجه داشته باشیم که در دام و سناریو و فیلمی که احزاب سکولار خارج نشین کارگردانی اش را کرده اند قرار نگرفته و بازیگر ناخواسته ی طرحها و اهداف آنها قرار نگیریم .

شعبان بی مخ سقز و شمشیر به دست و در حال ضربه زدن به مسلمان غیر مسلحی که با دست خالی از خودش دفاع می کند

در پایان از علمایی که دنیا آنها را فریب نداده و اهل غیرت بوده و معتقد به اصلاحات و حرکت در مسیر قانون اساسی دارالاسلام ایران هستند و در این ادعا صادق هستند، و از مسئولین اجزائی و اداری جامعه که به مواد قانونی اعتقاد دارند یاد آور می شوم که: ماده ۲۶۲ قانون مجازات اسلامی میگوید:«هر کس پیامبر اعظمﷺ و یا هریک از انبیاء عظام الهی را دشنام دهد یا قذف کند، ساب النبی است و به اعدام محکوم می‌شود».

در ماده‌ی ۵۱۳ ق.م.ا، نیز بطور خاص برای جرم(سَبُّ النَّبيﷺ) مجازات اعدام وضع شده است، و در مقام جلوگیری از اجرای عدالت خصوصی، دولت، مسئولیت اعدام سب کننده را به عهده می‌گیرد. با این حال اگر کسی در اجرای تکلیف شرعی، سب کننده را بکشد، قاتل باید این جرم را در دادگاه ثابت کند و در هر حال مستند به ماده‌ی ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی در صورت اخلال در نظم و امنیت جامعه، مستحق مجازات حکومتی است؛ مگر اینکه حاکم، با لحاظ شرع و قانون اساسی، با توجّه به این که قوه قضائیه، از شئونات وی است قاتل را از مجازات حکومتی معاف کند، اما اگر قاتل، سب کننده را در خارج از ایران به قتل برساند، مرتکب از تعقیب کیفری و استرداد مصون است.

پس اگر صادق هستید این گوی و این میدان . ما مسلمین منتظریم تا بدانیم شماها در برابر جنگ روانی احزاب مختلف سکولار و اربابان آنها که شکی در کافر بودن آنها وجود ندارد چه موضعی می گیرید و در روشنگری مسلمین تا چه اندازه بر اساس منابع شرعی عمل می کنید تا اینکه قدرت بازدارندگی اجتماعی اهل سنت به چنان درجه ای برسد که این شعبان بی مخهای سکولار بار دیگر جرئت ابراز وجود علنی پیدا نکنند و علاوه بر آن این جوانان باغیرت ما نیز که چنین واکنشهائی نشان می دهند محافظت شود؟

دیدگاهتان را بنویسید