از شکست صهیونیستها در غزه تا شکست و هلاکت سکولاریستهای مزدور در جاده مهاباد- بوکان، و درگیری شعبان بیمخها با اهل سنت سنندج

از شکست صهیونیستها در غزه تا شکست و هلاکت سکولاریستهای مزدور در جاده مهاباد- بوکان، و درگیری شعبان بیمخها با اهل سنت سنندج

به قلم : مسعود سنه ای

زمانی که درگیری مسلمین مریوان با سکولاریستهای هتاک رخ داد احزاب سکولار نیز به نیروهای نظامی حمله کرده و یکی از درجه داران را به قتل رساندند؛ اینبار نیز بعد از درگیری نیروهای سپاه با مزدوران حزب سکولار و مرتد دمکرات کردستان ایران در محور برهان روستاهای قره بلاغ در جاده مهاباد – بوکان  که منجر به مردار شدن سه نفر از این مزدوران سکولار شد طرفداران احزاب سکولار در سنندج اقدام به حمله به مردم مسلمان کورد کردند.

همه دیدیم که در جنگ بین اهل سنت غزه با صهیونیستهای سکولار، کوردهای سکولار همگی از رژیم صهیونیستی حمایت کردند و باز همه دیدیم که صهیونیستهای سکولار ذلیلانه شکست خوردند.

در این جنگ، کوردهای سکولار شکست رژیم صهیونیستی را شکست خود می دانند به همین دلیل دشمنان اصلی با درک این واقعیت قصد دارند با سوء استفاده از این شعبان بیمخها انتقام شکست در سرزمینهای اشغالی را از مسلمین ایران بگیرند.

این شعبان بی مخها هنوز متوجه نیستند که اینجا دارالاسلام ایران به عنوان قدرت برتر منطقه است و سالها از دوران خلاء قدرت اوایل انقلاب ۵۷ و جنایات گذشتگان فسیل شده و تاریخ گذشته ی آنها در اوایل دهه ی ۶۰شمسی می گذرد و الان صدام حسین سکولاری نیست که افسار آنها را در دست بگیرد و آنها را بچراند و تغذیه کند!

اینها در توهم رسانه های ماهواره ای اروپا نشینانی سیر می کنند که این رسانه ها مسقیماً برای بخش جنگ روانی رژیم صهیونیستی و آمریکا کار می کنند و خیال می کنند می توانند انتقام شکست فاحش صهیونیستها از مسلمین غزه را از ملت مسلمان ایران بگیرند!

درگیری مسلحانه ی اشرار مسلح در جاده ی بوکان –مهاباد و درگیری اشرار غیر مسلح در سنندج به دنبال این شکست فاجعه بار صهیونیستها رخ داد و ثابت کرد که ریشه ی این اغتشاش گران و برهم زنندگان امنیت مناطق کورد نشین غرب ایران به آمریکا و رژیم صهیونیستی بر می گردد.

ملت مسلمان کورد نباید سرخود عمل کرده و در برهم زدن امنیت و نظم جامعه خوراک سناریوها و نقشه ها و اهداف پست دشمنان اسلام و مسلمین و دارالاسلام خود شوند .

از مسئولین امنیتی دارالاسلام ایران نیز انتظار می رود همچون اوایل انقلاب اسلامی ۵۷ بر اساس قانون اساسی حاکم بر جامعه به صورت انقلابی با سکولاریستها و احزاب سکولار و طرفداران آنها برخورد کنند اینها بعد از شکست در غزه و در روزهای آغازین انتخابات شوراها و ریاست جمهوری امنیت و نظم جامعه ی ما را هدف گرفته اند.

درواقع این شعبان بیمخها طبق نقشه ی دشمنان یکی از خط قرمزهای جامعه ی ما یعنی امنیت ما را مورد هدف قرار داده اند و انتظار می رود با این موجودات همچون رفع یک مساله ی امنیتی برخورد شود، و این انتظار نامعقولی نیست.

مردم مسلمان و غیور کوردستان نیز باید دقت کنند که دارالاسلام ما هم دارای قانون است و هم دارای نیروهای امنیتی کافی جهت اجرای قوانین، در این صورت از ملت کورد انتظار می رود سرخود عمل نکنند و ناخواسته بازیگر سنایوی طراحی شده توسط دشمنان نشوند.

1 دیدگاه دربارهٔ «از شکست صهیونیستها در غزه تا شکست و هلاکت سکولاریستهای مزدور در جاده مهاباد- بوکان، و درگیری شعبان بیمخها با اهل سنت سنندج»

  1. السلام علیکم و رحمة اللە

    خبر امروز سنندج‌ که‌ جنجال‌شده

    چند شرور و لات بی سرو پا فرصت طلبی کرده‌اند به دو برادر مسلمان حمله‌ور شدند
    و دست و پای این دو برادر مسلمانمان را شکسته اند ،و برادرانمون جمع شدند که به بیمارستان بروند ، از سوی آگاهی جلویشان گرفته شده

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید