توطئه ی تکراری و خزنده ی ورود رسمی ناتو به جنگ تحمیلی آمریکا بر اتحاد شافعی ها و زیدی های یمن

توطئه ی تکراری و خزنده ی ورود رسمی ناتو به جنگ تحمیلی آمریکا بر اتحاد شافعی ها و زیدی های یمن

به قلم: ابوعبدالله جاف جوانرو

امروزه کسی شک ندارد که حکومت آل سعود بازوی مالی آمریکا در منطقه است که به نیابت از آمریکا در جنگ تحمیلی بر علیه اتحادیه ی شافعی ها و زیدی های یمن مشارکت دارد.

این جنگ نیابتی مزدوران آمریکا آنگونه پیش بینی کرده بودند پیش نرفت و نه تنها نتوانست حکومت شافعی ها و زیدی های حاکم بر صنعا را ساقط کند بلکه حتی نتوانست بعد از چند سال این اتحادیه را تضعیف کند و این اتحادیه روز به روز چنان قدرتمند شده است که پایتخت رژیم فاسد آل سعود و شریانهای حیاتی اقتصادی این رژیم و اربابان آن را در تاسیسات و پالایشگاههای نفتی مورد هدف قرار دهد.

این شکستهای پی درپی آل سعود و سایر مزدوران اماراتی و … در یمن که از پشتوانه ی گسترده ی هوائی آمریکا و ناتو برخوردار بوده اند در واقع شکست آمریکا و متحدین آن بوده است به همین دلیل همچون نمونه های افغانستان و لیبی و سومالی و سوریه و عراق اینبار حکومت سکولار ترکیه به عنوان بازوی نظامی کفار در میان مسلمین وارد عمل شده است.

همبستگی حکومت سکولار ترکیه با رژیم آل سعود در واقع همبستگی ناتو و آمریکاست که ترکیه و آل سعود به نیابت از آنها جنگ تحمیلی بر اتحادیه ی شافعی ها وزیدی های یمن را به پیش می برند.

جنگ نیابتی آمریکا و ناتو از کانال حکومت سکولار ترکیه و رژیم آل سعود باعث جلوگیری از اتحاد مسلمین بر علیه کفار سکولار و اشغالگر خارجی می شود و چنین نشان داده می شود که این جنگ در واقع بین خود مسلمین و به نحوی جنگ بین نجدیت آل سعود و اخوانیسم سکولار و لیبرال ترکیه با سایر مذاهب اسلامی است. 

در این جنگ نیابتی هم فتواهای نجدیت درباری آل سعود و سایر نجدی موجود در جبهه ی آل سعود با رژیم آل سعود وجود دارد و هم فتواهای منتسبین به اخوان لیبرال و سکولاری که با اردوغان سالهاست در یک جبهه هستند.

به این شکل و به همین سادگی کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا و ناتو جنگ خودشان بر علیه مسلمین انقلابی و شریعت گرای شافعی – زیدی را در قالب جنگی داخلی و مذهبی میان مسلمین به پیش می برند و از کانال مفتی های مزدور و کشورها و احزاب دست نشانده ای که دارند به اهداف ضد اسلامی خود دست پیدا می کنند .

مسلمین لازم است از این فجایع تکراری که در تمام سرزمینهای اسلامی توسط حکومتهای دست نشانده و متحدین کفار سکولار جهانی اتفاق می افتد درس بگیرند و فریب جنگ روانی مفتی های مزدور و احزاب خائن به ظاهر اسلامگرائی که عملاً در جبهه ی کفار سکولار جهانی قرار گرفته و فی سبیل آمریکا و ناتو می جنگند را نخورند.

حکومت سکولار ترکیه هزاران کیلومتر آنطرفتر با پهپادهایی از نوع کارایل و بیرقدار در حالی مسلمین قحطی زده و گرسنه ی شافعی و زیدی یمن را قتل عام می کند که از این سو در بیخ گوشش رژیم اشغالگر صهیونیستی به فجیع ترین شیوه ی ممکن باز در حال قتل عام مسلمین شافعی مذهب فلسطین است .

آیا مسلمین قرار نیست بیدار شوند؟

دیدگاهتان را بنویسید