اخبارت را از چه منبعی می گیری؟ از رسانه های دارالاسلام یا رسانه های همسو با دارالکفرها؟

اخبارت را از چه منبعی می گیری؟ از رسانه های دارالاسلام یا رسانه های همسو با دارالکفرها؟

ارائه دهنده: مصعب بوکانی

هم اکنون مسلمین دارالاسلام ایران در برابر دو نوع قانون و برنامه قرار گرفته اند که سومی ندارد، یکی قانون شریعت الله که به آرامش و قدرت درونی و ظاهری مسلمین ختم می شود و دیگری قوانین شیطان است که به دلهره و استرس و آشفتگی و سرگردانی و تفرق و در نهایت جنگ داخلی میان مسلمین و سستی و فشل و از بین رفتن ابهت مسلمین و ذلیلی جناح مسلمین و قدرت بخشیدن به جناح شیطان و یارانش ختم می شود .

قانون شریعت الله  جهت محافظت از دنیا و قیامت مومنین در مساله ی خبرگیری و خبر دهی تنها منابع وابسته به دارالاسلام را به رسمیت می شناسد .

ما می دانیم خبر زمانی که تخصصی شده و از حیطه ی مسائل شخصی محدود خارج می شود و نیاز به آگاهی و تجزیه و تحلیل و بررسی دقیق و موشکافانه دارد چه نهاد و مجموعه ای در میان مسلمین چنین وظیفه ی خطیر و مهمی را بر عهده دارد و کدام دستگاه تصفیه کننده است که اینهمه آلودگی «مثلث دروغساز» را تصفیه کرده  و خبری سالم و پاک را به ما تحویل بدهد؟

الله تعالی در مورد مسلمین فاسق و ضعیف الایمان می فرماید: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن جَاءكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَأٍ فَتَبَيَّنُوا أَن تُصِيبُوا قَوْماً بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ  (حجرات/ ۶) اي كساني كه ايمان آورده‌ايد ! اگر شخص فاسقي  خبري را به شما رسانيد درباره آن تحقيق كنيد، مبادا به گروهي – بدون آگاهي ( از حال و احوالشان و شناخت راستين ايشان‌ – ) آسيب برسانيد، و از كرده خود پشيمان شويد .‏

اگر الله تعالی در مورد خبرگیری از مسلمین فاسق چنین دستورات و اوامری را صادر کرده به نظر شما در مورد آن دو ضلع اصلی «مثلث دروغساز» یعنی کفار آشکار و پنهان چقدر باید دقت و هوشیاری به خرج داد؟

اشتباه در خبر گیری و خبر دهی و فریب جنگ روانی دشمن راخوردن پس از بهم خوردن آرامش درون و اطمینان قلبی، اولین صدمه ی ظاهریش بر هم خوردن وحدت میان مسلمین و آشفتگی و سرگردانی و ایجاد تفرق و چند دستگی در میان مسلمین است که اگر به شرک تفرق منتهی بشود بدون شک مسلمین را تابع برنامه ها و اهداف شیطان و یارانش می کند.

پس باید حواست باشد کفار جهانی این همه هزینه ی مفت برای شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی و غیره نمی کنند و مرتدین و منافقین و سکولار زده های داخلی هم این همه هزینه ی الکی نمی کنند بلکه پشت این میلیاردها دلار و درهمی که خرج می کنند اهدافی را دنبال می کنند.

اگر شیطان و یارانش را با یک شبکه ی ماهواره ای به داخل خانه ات دعوت کرده اید باید منتظر ثمرات فاجعه بار جنگ نرم و روانی آنها در قلب و ظاهر خودت و خانواده و مجتمعت باشید . 

این طبیعی  است که هر چه بکاری همان را برداشت می کنی و الله تعالی در سینه ی یک مرد دو تا قلب قرار نداده که یکی برای الله تعلی باشد و دیگری هم برای شیطان و یارانش . ‏ مَّا جَعَلَ اللَّهُ لِرَجُلٍ مِّن قَلْبَیْنِ فِی جَوْفِهِ (احزاب/۴) خداوند دو دل را در درون شخصی قرار نداده است .

دیدگاهتان را بنویسید