انتخابات شوراهای مختلف ایران آزمونی جهت تعیین جبهه ی جنگ روانی شما

انتخابات ایران آزمونی جهت تعیین جبهه ی جنگ روانی شما

به قلم : ابوبکر الخراسانی

امروز در رسانه ها مشاهده کردیم که نزدیک به ۳۲ حزب سکولار مخالف دارالاسلام ایران انتخابات را تحریم کردند، علاوه بر این گروهها و احزاب و ضرارهای وابسته به دارودسته ی منافقین داخلی هم با ادبیاتی شبه اسلامی و بهانه های عوام فریبانه باز در جبهه ی این سکولاریستها قرار گرفته و مسلمین را به عدم شرکت در انتخابات شوراهای مختلف محلی و ریاست جمهوری دعوت می کنند.

در کنار این جنگ سرد احزاب مختلف سکولار خارج نشین و دارودسته ی منافقین داخلی باز ما شاهد مانور دهی هوائی رژیم صهیونیستی و تهدید دارالاسلام به انجام عملیات نظامی و جنگ گرم هستیم که با حمایت مستقیم آمریکا و ناتو صورت می گیرد. در این صورت کاملاً واضح است که جبهه ی جنگ روانی در خدمت جبهه ی جنگ مسلحانه است.

در برابر این جبهه ی جنگ سرد و گرم دشمنان باز ما شاهد جبهه ای از تمام شریعت گرایان در سراسر دنیا هستیم که از دارالاسلام ایران در برابر تمام کفار حمایت می کنند حتی اگر با یک کلمه باشد چه رسد به فتوای علمائی چون ماموستا کریکار فک الله اسره و شیخ ابوحمزه المهاجر هورامی حفظه الله و صدها عالم اهل سنت داخل و خارج ایران .

در این صورت واضح و آشکارا ما شاهد دو جبهه ی مختلف هستیم که سومی ندارد، یا جبهه ی کفار سکولار جهانی و احزاب سکولار محلی و دارودسته ی منافقین داخلی است، یا جبهه ی دارالاسلام ایران که تمام شریعت گرایان و مومنین آگاه و صادق در آن قرار گرفته اند.

در این صورت هر گفتار یا عملی که باعث «تضعیف» جبهه ی مومنین و بخصوص دارالاسلام در برابر جبهه ی کفار و دارودسته ی منافقین و دارالکفرها گردد چنین گفتار یا عملی حرام است و باید از انجام آن پرهیز کرد؛ بدون شک عدم شرکت در انتخابات باعث تقویت جبهه ی کفار و تضعیف دارالاسلام و ضایع کردن حق الناس، حداقل در جنگ روانی می گردد .

هم اکنون انتخابات شوراها در دارالاسلام ایران در واقع هم آزمونی برای شریعت گرایان و مومنین و هم زنده کردن یک واجب شرعی به نام «شورا» در مساله ی مدیریتی و حکومتی است و بدون شک بر اساس قاعده ی «ما لا يتم الواجب إلا به، فهو واجب» هر چه چیزی که باعث  زنده کردن هر واجبی شود خودبه خود واجب می شود و هر واجبی که بر تک تک افراد واجب الشرایط فرض باشد بدون شک فرض عین است و کسی که در انجام هر فرض عینی کوتاهی کند دچار جرم و گناه شده است.

در تضعیف و نابودی و یا زنده کردن فرض «شورا» که قرنها بعد از خلافت راشده در جوامع اسلامی از بین رفته بود و حتی همین الان هم در سرزمین وحلی توسط حکام فاسد آل سعود و … نادیده گرفته شده است در کدام جبهه قرار گرفته ای؟

در این آزمون خودت را در کدام جبهه قرار داده ای؟

اگر جزو رفوزه ها قرار گرفتی و مومنین و دارالاسلام ایران بر اساس کارنامه ات با تو معامله کردند مقصر اصلی کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید