نگاهی کوتاه به سخنان ملا فتاحی سرباز جولانی در باره انتخابات ایران (۱)

نگاهی کوتاه به سخنان ملا فتاحی سرباز جولانی در باره انتخابات ایران (۱)

به قلم: ابوبکر مهابادی

ملا فتاحی زمانی در میان بعضی از جوانان شهر ما به شخصی جهادی شناخته می شد؛ ما در همان ابتدا گفته بودیم که جهاد و جنگ مسلحانه و دیپلماسی جهادی علم است و با چند کلمه عربی خواندن و صرف و نحو دانستن کسی نمی تواند در جایگاه مفتی جهاد قرار بگیرد و علاوه بر این «نجدیت» برای دعوت و جهاد در میان مسلمین یک آفت است و جز تولید تفرق بیشتر و ایجاد جنگ داخلی میان مسلمین و در نهایت حرکت کردن بر اساس نقشه های دشمنان سکولار جهانی و طاغوتهای محلی در ثمره ای بر ندارد، اما عده ای از جوانان حماسی متأثر از تفکرات نجدیت با بی میلی از کنار سخنان روشنگرانه ی ما گذشتند تا اینکه پس مانده های آنها هم اکنون با چشم سر می بینند آنچه که ما سالها قبل به آنها تذکر داده بودیم.

مُلا فتاحی که از ایران بیرون رفت طی مراحلی در نهایت سربازی از سربازان جولانی خائن (به قول ایمن الظواهری) شد که هم اکنون به همراه احزاب و گروههای سکولار ارتش آزاد و… حکومتی ملی گرا در ادلب تشکیل داده است که این حکومت دست نشانده هم مستقیماً از سوی حکومت ترکیه (ناتو) کنترل و هدایت می شود همچنانکه حکومت کردهای سکولار توسط آمریکا مدیریت می شود.

حالا ملا فتاحی که سربازی از سربازان این حکومت ملی گرا و دست نشانده ی کفار در ادلب و بخشی از گروه مافیائی جولانی است در مورد انتخابات دارالاسلام ایران زبان باز کرده که شایسته می دانم تنها جهت بر ملا ساختن تدلیسها و عوام فریبی های این شخص به صورت مختصر و گذرا به سخنان این شخص نگاه کنیم:

  1. این شخص می گوید: یکی از بازیهائی که طاغوتان با مردم می کنند همان مساله انتخابات است. به طور کلی این در تمام دنیا جهت فریب مردم و خوردن حق مردم رایج است …که نوعی قمار بازی سرمایه داری است که به تفکر صهیونیسم یا فراماسونری پشت بسته است (کلیپ اول ۱:۴۰)

ج: در اینجا به صورت کلی انتخابات را رد می کند و آن را زائیده ی چنان تفکراتی می داند غافل از آنکه همین حکومت انقاذ وطنی حاکم بر ادلب که خودش یکی از سربازان آن است با همین انتخابات داخلی و توسط حکومت سکولار ترکیه از اعضای ناتو و متحد رژیم صهیونیستی شکل گرفته است، در حالی که انتخابات شوراهای مختلف دارالاسلام ایران در مناطق سنی نشین مستقلاً توسط مردم اهل سنت و نمایندگان کلاً  بر اساس مذهب خود اهل سنت انتخاب می شوند.

  • موقف ما مانند موقف بعضی حزبها نیست که اگر چه مخالف این نظام و این رژیم و حکومت روافض هستند علی رغم این مخالفت موقفشان به تامین شدن مصالح دنیوی انها بستگی دارد (کلیپ اول ۴:۴۳)

ج: مُلا فتاحی چرا چنین سخنی را بر زبان می راند در حالی که خودش سرباز دارودسته ی مافیائی جولانی و همکار سکولارهای ارتش آزاد و سرباز حکومتی ملی گرا در استان ادلب سوریه است که مستقیماً توسط حکومت سکولار ترکیه اداره می شود؟ او که می گوید مخالف حکومت ترکیه متحد رژیم صهیونیستی و آمریکاست چه مصالحی او را به خدمت به این رژیم کشانده؟ مصالح دنیوی یا دینی؟

بدون شک ما در دارالاسلام ایران در مسائل فقهی اختلافاتی با شیعیان جعفری داریم همچنانکه اختلافاتی واضح و آشکار میان حنفی ها و حنبلی ها و شافعی ها و مالکی ها وجود دارد اما در اساس دارالاسلام و اینکه این دارالاسلام مصالح دنیا و دین ما را در برابر کفار سکولار جهانی و احزاب سکولار محلی تامین می کند شکی نداریم و همه بر این اساس متحد و یکصدا هستیم، اما مُلا فتاحی در ادلب سوریه چه؟

دیدگاهتان را بنویسید