نگاهی کوتاه به سخنان ملا فتاحی سرباز جولانی در باره انتخابات ایران (۳)

کاندیدای انقلابی و مورد پذیرش این دوره ی ریاست جمهوری توسط اهل علم و نخبگان اهل سنت ایران

نگاهی کوتاه به سخنان ملا فتاحی سرباز جولانی در باره انتخابات ایران (۳)

به قلم: ابوبکر مهابادی

حاکمیت وطنی استان ادلب با قبول قانونی شبیه قانون دمکراسی خواهانه ی اتحادیه طاغوتهای عرب  چیزی کوچک شده از حاکمیت طاغوت اردن و مصر و آل سعود و … در استان ادلب شده است. حالا مُلا فتاحی که با گروه چند نفره اش یکی از نگهبانان درگاه حکومت دست نشانده ی ترکیه در استان ادلب سوریه است در مورد مسائل مختلف متعلق به انتخابات دارالاسلام ایران صحبت می کند که به ادامه ی صحبتهایش در کلیپ دوم می پردازیم:

  1. مُلا فتاحی می گوید: رای دادن و شرکت در انتخابات هر یک از این سیستمها، معنای واقعی آن اینگونه است که من پشتیبان این سیستم هستم، از این سیستم دفاع می کنم، موافق این سیستم و نظام هستم و سیاست داخلی و خارجی این سیستم را قبول دارم… به عبارتی دیگر هر کسی که می خواهد انتخاب شود شعارها و برنامه و پروژه ی خودش را مطرح می کند … بخشی از این برنامه ها داخلی و بخشی خارجی است … تو که به او رای می دهی یعنی تو تأئید این سیاستها را کرده ای (کلیپ دوم ۱:۳۰)

ج: بدون شک این سخن عمومیت ندارد و اینگونه نیست . چون ممکن است ما در دارالکفری بین بد و بدتر قرار گرفته باشیم و به آنکه بد است کمک کنیم . مثل آنچه مهاجرین در جنگ بین ارتش نصرانی تحت حاکمیت نجاشی بر علیه کودتاگران حمایت کردند . یا ممکن است ما بر اساس آیات اولیه ی سوره روم از پیروزی دارالکفر نصرانی ها بر دارالکفر مجوس خوشحال شویم و به آن راضی باشیم و الله هم کفار نصرانی را یاری دهد« يَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ بِنَصْرِ اللَّهِ». پس این نگاه ناقص ملا فتاحی به عدم دشمن شناسی شرعی و درجه بندی شرعی دشمنان توسط ایشان بر می گردد.

اما در مورد دارالاسلام این یک واقعیت است و اهل سنت ایران به پروژه ها و طرحهای هر یک از نمایندگان رأی می دهند و مشخص است که امروزه تمام مردم ایران به رفع مشکلات اقتصادی و رفع بیکاری و رفع مفسدین اقتصادی و از بین بردن تورم تمرکز کرده اند و اهل سنت علاوه بر این به مشارکت در نهادهای مختلف نیز امیدوار است که دسته ای از کاندیداها چنین وعده هایی را داده اند.

به هر حال هم پروژه ها و طرحهای کاندیداها در ایران مشخص است و هم خواست مردم ایران و بخصوص اهل سنت ایران و هیچ یک از این طرحها و پروژه ها به ضرر هیچ ایرانی و بخصوص به ضرر اهل سنت ایران نیست، بلکه همه امیدوارند که این کاندیداها به وعده های خود عمل کنند و برای تحقق این پروژه ها و وعده ها روز شماری می کنند. تحقیق این وعده ها در واقع تطبیق شریعت الله در زمین است.

اما مُلا فتاحی خودش چه نظامی را تأئید کرده که برای این نظام حتی اهل سنت ایران را نیز قربانی کرده است؟  این شخص نظامی ملی گرای عرب گرائی را تأئید کرده که قانونش از قانون اتحادیه ی طاغوتهای عرب گرفته شده است و جزو دارودسته ی جولانی است که دستش به خون هزاران مسلمان اهل سنت آلوده شده و روزانه به بهانه های واهی خوارج بودن و … از اهل سنت مخالف خود را به سبکهای مختلف قتل عام می کند و در سیاست خارجی هم در کنار حکومت سکولار ترکیه (ناتو) و آمریکا قرار گرفته است و در واقع فی سبیل ناتو و آمریکا اهل سنت ایران را به کشتن داده است.

در این صورت واضح است همچنانکه ما طرحها و پروژه های شوراهای مختلف شهر و روستا و کاندیداهای ریاست جمهوری را تأئید می کنیم و در آرزوی تحقق آنها هستیم این مُلا و گروه چند نفره ی او نیز تمام جنایات و طرحهای داخلی و خارجی دارودسته ی جولانی را تأئید می کند و شریک جرم دارودسته ی مافیائی و جنایتکار جولانی است. چون یکی از سربازان این نظام فاسد وطنی حاکم بر ادلب است.

دیدگاهتان را بنویسید