نگاهی کوتاه به سخنان ملا فتاحی سرباز جولانی در باره انتخابات ایران (۴)

نگاهی کوتاه به سخنان ملا فتاحی سرباز جولانی در باره انتخابات ایران (۴)

به قلم: ابوبکر مهابادی

  1. مُلا فتاحی باز در همین کلیپ دوم می گوید: انتخابات جزو عبادتهای عام است و نگاه ما به انتخابات باید نگاهی عبادتی باشد و آنرا در باب ولاء و براء و عقیده و توحید قرار دهیم  و شخصی را انتخاب کنیم که به دین و توحید خدمت می کند(کلیپ دوم ۵:۱۶).

ج: بدون شک قانون اساسی حاکمیت ایران بر اساس مذهب تشیع بنیان شده و رای اهل سنت و جماعت بر این است که شیعه مثل سایر مذاهب شافعی و حنفی و… مذهبی اسلامی است و کشوری هم که بر اساس فقه هر یک از مذاهب اسلامی تشکیل شود «دارالاسلام» است.

حالا در این دارالاسلام ایران، اهل سنت در اداره ی شوراها و محاکم دادگاههای مدنی و تشکیل ان جی او ها و انجمنهای مردم نهاد آزادند که بر اساس مذهب خود عمل کنند.

در تمام این موارد هم شیعه و هم اهل سنت از مشرکین (سکولاریستها) برائت کرده اند و میتوانند به دین الله و توحید خدمت کنند؛ یعنی علاوه بر شیعه  ی جعفری میدان کاملاً برای مذاهب پنج گانه ی حنفی، مالکی، شافعی، حنبلی و زیدی آزاد و باز است هر چند برای «دسته هائی» از پیروان تفکر نجدیت محدودیتهائی وجود دارد همچنانکه در افغانستان و سومالی و مالی و لیبی و …. این محدودیتها از سوی مذاهب سنتی به دلایلی مشخص برای نجدیت وجود دارد.

اما لازم است بپرسیم که ولاء جولانی که امیر مُلا فتاحی است به چه کسی بوده؟ به حکومت سکولار (مشرک) ترکیه که نماینده ی ناتو در منطقه است و به آمریکا بوده که همین چند روز پیش به آن اقرار کرد.

 اما برائت جولانی که فتاحی هم سربازی از سربازان اوست از چه کسانی بوده؟ ابتدا از مجاهدین گروههای مختلف جهادی اهل سنت و بعد با نظام بشار است که در واقع «ناخواسته و جاهلانه» مهره ی نظام بشار اسد و «خواسته و آگاهانه» مهره ی ناتو و آمریکا برای تضعیف و حذف گروههای مختلف اهل سنت در سوریه بوده که به همه ی این گروههای اهل سنت خیانت کرده و ایمن الظواهری به عنوان امیرش به او لقب «خائن» را داده است و تا کنون از دادن این لقب برنگشته است.

  • مُلا فتاحی بعد از قرآئت آیه ی «إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهى‏ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْکَر» می گوید …حاکم باید عادل و دادگر باشد و شرع پروردگار را تطبیق دهد(کلیپ دوم ۶:۵۶)

ج: بدون شک این آروزی همه ی شریعت گرایان است و در ایران هم تمام تلاشها بر این است که بر اساس قانون اساسی عمل شود که در واقع تطبیق قانون شریعت در زمین است هر چند از سوی مسئولینی تخلفاتی صورت می گیرد و این کاندیداها آمده اند و مدعی هستند که جلو این تخلفات را بگیرند، اما جنایتکاران و کسانی چون دارودسته ی جولانی و گروه چند نفره ی فتاحی که دستشان تا آرنج به خون مسلمین آغشته شده است و قانون آنها بر اساس قانون اتحادیه ی عرب تدوین شده و علاوه بر آن مزدور کفار سکولار جهانی و طاغوتهای سکولار محلی هستند حق ندارند در این زمینه ها صحبت کنند بخصوص دارودسته ی مافیائی جولانی که کفار دست آنها را در جنایت و خیانت آزاد گذاشته اند و اینها نیز از هیچ جنایتی دریغ نمی کنند.

ملا فتاحی با آنکه تمام اهل علم و فکری که در انتخابات ایران شرکت می کنند را با ذکر: «وَتَعاوَنوا عَلَى البِرِّ وَالتَّقوىٰ ۖ وَلا تَعاوَنوا عَلَى الإِثمِ وَالعُدوانِ ۚ » مخاطب قرار می دهد و می گوید شرکت در انتخابات ایران سبب و تشویق و ترغیب به گناه و جرم و روی کار آوردن سیستمی کفری است (کلیپ دوم ۸:۳۹) اما فرموش می کند یا خودش را به جهالت زده است که خودش هم اکنون در حال خدمت به چه سیستم کفری است؟

بله، در دارالاسلام ایران، علماء و اهل قلم و روشنفکران اهل سنت تشخیص داده اند که مشارکت در انتخابات و متحقق شدن وعده های کاندیداهائی که پسندیده اند همکاری و تعاون بر نیکی و خیر و صلاح اهل سنت ایران و تمام ملت ایران است و همکاری با خادمین مزدوران و سکولاریستها و دموکراسی خواهان و بخصوص دارودسته ی منافقین جرم و گناه و حرکت در مسیر نقشه های کفار جهت روی کار امدن سیتسمی کفری و سکولاریستی است.

دیدگاهتان را بنویسید