بعد از دارالاسلام ایران، طالبان ثابت کرد: آنچه آمریکا را رام می کند قدرت نظامی است نه خودشرینی و…

با سکولاریستها (به زبان عربی = مشرکین) با مال و دست و زبان جهاد کنید

بعد از دارالاسلام ایران، طالبان ثابت کرد: آنچه آمریکا را رام می کند قدرت نظامی است نه خودشرینی و…

به قلم: کیوان مریوانی

دارالاسلام ایران به عنوان مهمترین قدرت اسلامی در سرزمینهای اسلامی بیشتر از ۴ دهه ست که ثابت کرده آمریکا و تمام مستکبرین تنها با زبان قدرت نظامی مدیریت می شوند . این سکولاریستها کسانی هستند که الله تعالی از بالای هفت آسمان خبر داده است : وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّىٰ يَرُدُّوكُمْ عَنْ دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا ۚ (بقره/۲۱۷) و مشرکان (به زبان امروزین یعنی سکولاریستها) پیوسته با شما مسلمین کارزار کنند تا آنکه اگر بتوانند شما را از دین خود برگردانند.

پس سکولاریستها تنها با زبان اسلحه و زور با ما وارد گفتگو می شوند و مشخص است که تنها با زبان زور و اسلحه باید جلو آنها ایستاد نه با خوش زبانی و خود شرین کردن و امتیاز دادن و ذلیلی و مظلوم نمائی و ….

حرکت طالبان در افغانستان که بعد از حملات اشغالگرانه ی کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا و ناتو حاکمیتش از بین رفت و در لیست سیاه آمریکا نیز قرار گرفت:

  • تسلیم نشد و بعد از دو دهه آمریکا و متحدینش را با قدرت نظامی و دیپلماسی صحیح در تنگناه قرار داده و با آنکه هنوز طالبان در لیست سیاه آمریکا بود آمریکا را مجبور کرد با وی مذاکراتی داشته باشد که منجر به خروج ذلیلانه آمریکا از افغانستان شود.
  • –         طالبان بیشتر از ۸۰ درصد خاک افغانستان را آزاد کرده و حاکمیت کارتونی اداره ی کابل را نیز در تنگناه اخراج قرار داده است و به این شکل نه تنها آمریکای مغرور را ذلیل کرد بلکه مزدورانش را نیز در مسیر ذلیلی قرار داده است.
  • طالبان هرگز حکومت کارتونی و حلقه به گوش ارگ کابل را به رسمیت نشاخت و همیشه تحت عنوان اداره کابل از ان یاد می کند.
  • طالبان جهت خودشیرنی و چاپلوسی نزد آمریکا و غربی ها هرگز اقرار به قوانین سکولاریستی نکرده و هرگز اقرار نکرده که راهکار تامین امنیت در افغانستان و اخراج اشغالگران خارجی و مزدوران آنها صلح طلبی و بازی های سیاسی سکولاریستی است .

پس طالبان بار دیگر ثابت کرد آنچه که باعث می شود غربیهای سکولار و اشغالگر به سخنانت گوش دهند و سخنانت نزدشان ارزش داشته باشد، پایبندی شما به ارزشهای صحیح اسلامی و قدرت نظامی و صبر و استقامت و دیپلماسی صحیح اسلامی است حتی اگر عقاید و ارزشهای شما مخالف ارزشهای سکولار آنها باشد .

دیدگاهتان را بنویسید