بیانیه حرکت طالبان پاکستان در حمله به ارتش ولایت سکولاریستهای بلوچ در بلوچستان پاکستان

بیانیه حرکت طالبان پاکستان در حمله به ارتش ولایت سکولاریستهای بلوچ در بلوچستان پاکستان

به قلم : عبدالصمد براهوئی

ولایت بلوچستان پاکستان که توسط بلوچهای سکولار اداره می شود و در عرض ۸۰ سال حاکمیت این بلوچهای سکولار ما شاهد جنایتهای نابخشودنی در حق اهل سنت مرتکب بوده ایم بخشی از ارتش حکومت سکولار پاکستان در خیانت به اهل سنت و مزدور آمریکا در منطقه هستند.

این بلوچهای ملی گرا و سکولاری که بر ولایت بلوچستان پاکستان حاکمیت دارند در حق ملت بلوچ مرتکب جنایات متعدد و وحشتناکی شده اند اما چون بلوچ در حال جنایت و کشتار بلوچ است کسی صدایش در نمی آید .

این وضعیت بلوچهای اهل سنت در بلوچستان پاکستان است . اما در برابر شما می بینید که بلوچهای ذکری که از اسلام خارج شده اند در این حکومت ملی گرا و سکولار حاکم بر ولایت بلوچستان پاکستان همه کاره هستند و در عوض بلوچهای اهل سنت یا به دست این بلوچهای سکولار کشته می شوند و یا کوچ اجباری داده می شوند، اما دنیا در برابر این جنایات لال و کور شده اند.

چون بلوچهای اهل سنت توسط بلوچهای ملی گرا و سکولار کشته می شوند. فقط کافی است سری به بلوچستان پاکستان بزنید تا بدانید این بلوچهای ملی گرا و سکولار در ولایت بلوچستان پاکستان چه کثافتخانه ای درست کرده اند؟

با این وجود جماعتهائی در پاکستان وجود دارند که در صورت لزوم در برابر جنایات این بلوچهای ملی گرا و سکولاری که مرتکب قتل یکی از اعضای بلوچ آنها شده اند واکنش نشان می دهند.  

یکی از این جماعتهای بزرگ جماعت حرکت طالبان پاکستان است که طی بیانیه ای حمله به منطقه ی توبا أشاكزاي در شمال غرب ولایت بلوچستان پاکستان را بر عهده گرفت که تعدادزیادی از این بلوچهای ملی گرا و سکولار به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند.

محمد الخراسانی سخنگوی حرکت طالبان پاکستان طی بیانیه ای با خائن نامیدن بلوچهای ملی گرا و سکولار گفت :

” استھداف الجيش الخائن في إقامة لأمر الله بهجوم مضاد ببلوشستان…..

 وفقا للتفاصيل ، شن مجاهدو حركة طالبان باكستان بعد ظهر الثلاثاء هجوما مضادا علٰى موقع للجيش في منطقة توبا أشاكزاي بشامان في شمال غرب بلوشستان.وأسفر الهجوم عن مقتل وجرح العديد من عناصر جيش العبيد ، وبعد الهجوم وصل جميع المجاهدين إلى مقرهم بصحة وآمان.

الناطق باسم الحركة: محمد الخراساني/  حركة الطالبان الباكستان

يوم الثلاثاء ۱۲ / ذو القعدة / ۱۴۴۲ هـ ۲۲ / حزيران / ۲۰۲۱ هـ

دیدگاهتان را بنویسید