سنی نیوز(آل سعود نیوز) و دشمنی آشکار با امارت اسلامی طالبان

سنی نیوز(آل سعود نیوز) و دشمنی آشکار با امارت اسلامی طالبان

به قلم : ابومحمود کندزی

امروزه و در پی پیش روی های امارت اسلامی افغانستان و آزاد سازی ولسوالی های مختلف از اشغال مزدوران و غلامان آمریکا، چهره ی دارودسته ی منافقین که روزگاری به دفاع از اهل سنت سخن می گفتند واضح تر شده است .  دارودسته ی منافقین با نام اسلام و اهل سنت در واقع ابتدا تلاش می کنند بین حنفی ها و شافعی ها و نجدی ها و شیعه ها و … جنگ داخلی درست کنند و در مرحله ی دوم خواستار جامعه ای سکولار هستند.

به همین دلیل می بینیم که در رسانه های خود به تمام جریاناتی که خواهان تشکیل حکومتی اسلامی هستند لقب متحجر می دهند. همان کاری که هم اکنون رسانه ی ضد اهل سنتی که نام خودش را سنی نیوز گذاشته همین لقب را به امارت اسلامی افغانستان داده است .

علاوه بر این به امارت اسلامی افغانستان که هم اکنون بیشتر از ۸۰ درصد خاک افغانستان را در اختیار دارد و می خواهد با وحد با تمام مذاهب اسلامی در کشور امنیت ایجاد کند می گویند شورشی. باید پرسید اینها بر علیه چه کسی شورش کرده اند؟

امازت اسلامی بر علیه اشغالگران آمریکائی و ناتو و مزدورانش جهاد کرده اند و می خواهند حکومتی اسلامی ایجاد کنند اما حکومت دست نشانده و غلام کابل بر علیه چه شورش کرده است؟

این حکومت دست نشانده و غلام در کنار اشغالگران کافر خارجی بر علیه دین الله و ملت افغانستان و شرف و ناموس و خاک خود شورش کرده اند و باید این خائنین سرکوب شوند.

در این روزها که امارت اسلامی در حال پیش روی است رسانه های دروغپرداز دشمن با انواع تهمتهای بی اساس  و دروغسازی ها تلاش دارند جهاد ملت مسلمان افغانستان بر علیه آمریکا و متحدین آمریکا و مزدوران آمریکا را تخریب کنند. 

دیدگاهتان را بنویسید