ثمره ی مداهنه، سازش، تنازل و ذلیلی جریان منتسب به اخوان المسلمین در برابر سکولاریستها (مشرکین) (۱)

ثمره ی مداهنه، سازش، تنازل و ذلیلی جریان منتسب به اخوان المسلمین در برابر سکولاریستها (مشرکین) (۱)

ارائه دهنده : معتصم هورامی

رسول الله صلی الله علیه وسلم که حاکمیت و رهبریت مشرکین(سکولاریستها)ی قریش را نپذیرفته بود چه رسد به اینکه در پارلمان آنها که دارالندوة نام داشت مشارکت داشته باشد به صراحت با کافر خواندن سکولاریستها( به زبان عربی = مشرکین) به آنها گفت : لَكُمْ دِينُكُمْ وَ لِيَ دِينِ.

این مشرکین همیشه در آرزوی کوچکترین مداهنه و سازش رسول الله صلی الله علیه وسلم بودند تا آنها نیز سازش کنند : وَدُّوا لَوْ تُدْهِنُ فَيُدْهِنُونَ (قلم/۹) اما رسول الله صلی الله علیه وسلم هرگز از مبانی منهجی اسلام تنازل نکرد.

ما در کودتای سکولاریستهای مرتد به رهبری سیسی و حمایتهای رژیم فاسد آل سعود و آمریکا بر علیه مورسی دیدیم که طرفداران مورسی می گفتند: “جنگ ما جنگ ایمان و کفر نیست”، “کودتاچیان کافر نیستند”، “آنها برادران ما هستند که بر ما ستم کردند”، “آنها از ما هستند”!

این سخنان، گفته­های یکی از کودتاچیان مصریِ سکولار و نظامی یا یکی از طرفداران آنها نیست بلکه این سخنان جماعت اخوان است که روز جمعه ی بعد از کودتا در بیانیه­ای بر روی سایت رسمی این جماعت قرار گرفت!!!

بعد از جنگی سخت و دشوار که با تمام امکانات علیه مسلمانان و پس از قتل عام وحشتناک مسلمانان و تشویش اذهان عمومی توسط رسانه­ها و موج دستگیری­هابیش از ۱۰هزار نفر بازداشت شدند و همچنین حمله­های متداوم توسط کودتاچیان جنایتکار و پلیس وزارت داخلی زورگو و جنایتکار و دادگاه سکولار  فاسد و بعد از شهادت هزاران بی­گناه و زخمی شدن ده­ها هزار تن توسط سکولاریستها ناگهان جماعت اخوان ال….  همکاری و دوستی خود را با آنان در بیانیه روز جمعه که در آن گفته بود که معرکه در مصر معرکه ایمان و کفر نیست و کودتاچیان برادران ما هستند و از مایند اعلام کرد!

تمام معترضان دلایل خروج خود را در مصر برای یاری شریعت در مقابل سکولارها و دلیل اعتراضات خود را برای حاکمیت اسلام و دفاع از شریعت که دادگاه نظامی می­خواهد آن را به دلخواه خود تغییر دهد اعلام کرده­اند پس چگونه اخوان المفلسین (جریان انحرافی جماعت مبارک اخوان المسلمین) جرئت می­کند که این حقیقت را در بازار مناقصات و توافقات برای ایجاد پلی ارتباطی با کودتاچیان و سکولار ها و غرب انکار کند.

یک پیره زن که مادر یک شهید است حقیقت این تضاد را درک کرده و خطاب به سیسی و وزیر داخلی محمد ابراهیم می­گوید: “ای کافر ..” و همانا این جنگ در مصر مبارزه علیه اخوان اخوان المفلسین نیست بلکه این مبارزه با اسلام و جنگ حقیقی با مسلمانان است.

و ای جماعت اخوان المفلسین آیا برای شما جایز است که پس از ریخته شدن خون­ها به یاران خود خیانت کنید با این ادعا که این مبارزات مبارزه با سکولار­ها و نظامی­های جنایتکار نیست و این اختلافی میان برادران است!

آیا این هزاران تن که جان خود را فدا کردند برای قوانین دین سکولاریسم و دمکراسی مبارزه می­کردند یا برای قانون شریعت الله؟! آیا اخوان راه و روش آنان را نمی­داند؟! چرا یک نفر جان خود را فدا می­کند مگر نه این که این در راه الله و علیه دشمنان الله است؟! در این هنگام که آنها هزاران تن از برادران ما را به شهادت رسانده­اند می­گویید که این جنایتکاران برادران ما هستند؟!

دیدگاهتان را بنویسید