ثمره ی مداهنه، سازش، تنازل و ذلیلی جریان منتسب به اخوان المسلمین در برابر سکولاریستها (مشرکین) (۲)

ثمره ی مداهنه، سازش، تنازل و ذلیلی جریان منتسب به اخوان المسلمین در برابر سکولاریستها (مشرکین) (۲)

ارائه دهنده : معتصم هورامی

پس ایمان شما کجاست ای جماعت اخوان اخوان المفلسین که کودتاچیان سکولار جنایتکار دشمن دین خدا را که گفتار و رفتار و راه وروش آنها در دشمنی با دین خداوند است را برادران خود می­دانید که بر شما ستم کرده­اند؟! و آنها را با ارتش معاویه رضی الله عنه که امیر المومنین علی رضی الله عنه خطاب به آنان فرمود برادران ما هستند که بر ما ستم کردند همسان می­دانید در حالی که جنگ آنها درباره یک چیز بود و همه آنها بر شریعت اسلام بودند و در این راه مبارزه می­نمودند. پس ای جماعت اخوان المفلسین آیا این سکولاریستهائی که کودتا کرده­اند با آنها یکسانند؟!

 ای جماعت اخوان المفلسین چه کسانی را می­خواهید با این سخنانتان بفریبید؟! شما با این نابخردی فقط نفس خود را می­فریبید. شما می­خواهید که با این چاپلوسی جهان سکولار غرب و بخصوص آمریکا و ناتو را از خود راضی کنید در حالی که آنها هرگز از شما راضی نخواهند شد.

مگر ندیدید که چگونه شما را کنار زدند هر چند که در مسیر مصالح آنها حرکت می­نمودید. تنازل کردنها و امتیاز دادنهای شما فقط برای راضی کردن کفار سکولار جهانی و سکولارهای مرتد و کسانی است که کودتا کرده­اند و برای محکم کردن دوستیتان با آنها صورت گرفته است که این یک توهم است. دشمنان شما برای دشمنی با شما آموزش دیده­اند و آشکارا به دشمنی با شما می­پردازند و شما باید از طی کردن این مسیر ذلیلی و آه و ناله کردنهای بی خود که در پیش گرفته اید خجالت بکشید.

 همکاریهای آشکار ارتش سکولار و مرتد مصر با اسرائیل و قتل عام مسلمین بدون سلاح مصری مسلمین را بیدار نمود تا بدانند که مرتدین سکولار محلی از کفار اصلی بدترند . اما اخوان المفلسین سکولاریستهای مرتد را علنا برادر خود می نامند .  آیا هنوز وقت آن نرسیده است که به میزان خطر این موجودات منتسب به اخوان پی ببریم؟ آیا انقلابیون شریعت گرا نباید برای دفع این مانعین فکری بیاندیشند؟ آیا به این اندیشیده ایم که تا زمانی که جسم خود را قوی ننموده ایم هرگز توان مبارزه با دشمنان را نخواهیم داشت ؟ آیا اینها امامان به سوی ذلیلی، تنازل، قتل، شکنجه، سکولاریسم، دموکراسی سکولاریستها و بازی های سکولاریستی و دوری از قانون شریعت و جهنم نیستند ؟

رهبران اخوان المفلسین چیزی غیر از خواست طرفدارانشان می خواهند. رهبران به طرفدارانشان می گویند که آنها به دنبال حکومت اسلامی و قانون شریعت هستند، اما در عمل به دنبال لیبرالیسم و دموکراسی و سازش با کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی می باشند. این همان خیانت آشکار آنها در حق دین و قانون الله و مسلمین است .

دیدگاهتان را بنویسید