معاون رئیس (BDP) وابسته به حزب کارگران اوجالان: آتاتورک معزه ی خدایی برای ما بود

معاون رئیس (BDP) وابسته به حزب کارگران اوجالان:  آتاتورک معزه ی خدایی برای ما بود

به قلم: محمد برادوست (ارومیه)

آسیل اوغلوک معاون رئیس حزب صلح و دمکراسی (BDP)  وابسته به حزب کارگران اوجالان در پارلمان حکومت سکولار ترکیه می گوید: کمال آتاتورک معجزه ی خدائی و همیشه زنده بود برای ما در صد سال گذشته و لازم است ما در راهی که تعیین کرده حرکت کنیم و ادامه دهنده ی راهش باشیم .

این نماینده ی افکار اوجالان در پارلمان حکومت سکولار ترکیه که بر ادامه ی راه آتاتورک تاکید می کند و خود و حزبش را ادامه دهنده ی راه آتاتورک می داند می گوید: هر چند کردهای بخشهای دیگر به خاطر این از ما ایراد می گیرند اما آتاتورک کُرد و تُرک را مثل هم نگاه می کردو گفته است سرنوشت کُرد و تُرک یکی است.!

این شخص سکولار و طرفدار افکار اوجالان به روزنامه ی حریت تُرکی و خبر تُرک می گوید: قیام اسلامی شیخ سعید توطئه ای بزرگ بود بر علیه آتاتورک.

این سخنان آسیل اوغلوک شبیه سخنان عبدالله اوجالان رهبر حزب سکولار سوسیالیست کارگران است که می گوید: قیام شیخ سعید پیران اشتباه بود، این قیام توطئه ای بود در برابر میثاق ملت تورک!

در پایان آسیل اوغلوک می گوید : پرچم ترکیه پرچم همه ی ماست و نمایندگان مجلس حزب (BDP) پرچم ترکیه را پرچم خودشان می دانند اینهم لینک خبر. .http://www.haberturk.com/gundem/haber/24533-ataturk-olumsuz-bir-mucizedir

آیا وقت آن نرسیده است که مسلمین کورد یک لگد جانانه ای به این خائنین سکولار بزنند و این لکه های چرکین را از  سرزمین و تاریخ خود جارو و پاک کنند؟!

دیدگاهتان را بنویسید