کارنامه ی جدید آمریکا در افغانستان ننگی جدید بر طرفداران سکولاریسم

پایگاههای آمریکا در منطقه

کارنامه ی جدید آمریکا در افغانستان ننگی جدید بر طرفداران سکولاریسم

به قلم: سید محمد زکی (تهران)

کفار سکولار جهانی به همراه سکولاریستهای مزدور محلی جنایات مختلفی را در سرزمینهای مختلف اسلامی و حتی سرزمینهای غیر اسلامی چون ویتنام و شیلی و کوبا و کنگو و غیره مرتکب شده اند و نسلهای مختلف شاهد این تجربیات مختلف بوده اند.

آنچه ما در همین نزدیکی ها شاهدش بودیم جنایات آمریکا و مزدورانش در افغانستان است. البته این جنایات تنها منحصر به اعترافات نیروهای آمریکائی چون  گروهبان «جف کورک» درتیم واکنش سریع ارتش آمریکا در افغانستان نیست که در پادکست «انیسیتو مودرن وار» اعتراف کرد که نظامیان آمریکایی برای پاکسازی تله‌های انفجاری از کودکان کوچک افغان که کمتر از ۱۰ سال داشتند را با پرت کردن شکلات، اسباب‌بازی و بسته‌های غذایی استفاده می‌کردند .

بلکه بیشتر از ۲ میلیون دادخواست از جنایات آمریکا در افغانستان به دادگاه لاهه تقدیم شده است که بخشی از جنایات نظامیان آمریکایی در افغانستان است. اما باید بدانیم که نظامیان آمریکائی در افغانستان و سایر سرزمینهای اشغال شده توسط آمریکا، مصونیت قضایی دارند و احتمال محاکمه آن‌ها برای جنایاتی که در این سرزمینها انجام می‌دهند، وجود ندارد؛ پس شعارهای دادگاه لاهه و سایر نهادهای به اصطلاح حقوق بشری در مورد آمریکا هم تنها آه و ناله های دروغین و فریبنده است.

در کنار این هرگز نباید به افکار عمومی جهان سکولار و طاغوتهای حاکم بر مسلمین در برابر جنایات آمریکا ارزشی قائل شد. زمانی که جنایات و شکنجه های وحشیانه ی آمریکا در زندانهای بوکا و ابوغریب در عراق و اعترافات ماورین  سازمان جاسوسی آمریکا (سی آی ای) نیز در تجاوز به نوامیس دختران مسلمان عراقی رسانه ای شد و همه ی بندگان ماهواره ها نیز از این افشاگریها مطلع شدند چه اتفاقی برای جنایتکاران آمریکائی رخ داد؟ هیچ.  

همه ی ما شعارهای آمریکا و اتحادیه ی اروپا (ناتو) در حقوق بشر و دموکراسی و … را می شنویم اما عمل آنها در تمام سرزمینهای اسلامی نشان داده است که هر جا قدم گذاشته اند آنچه در مرحله ی اول نابود شده حقوق بشر و احترام به کرامت انسان ها بوده است و سپس عقیده و فرهنگ و سایر منابع مادی و زیر ساختهای این سرزمینها را نابود کرده اند.

این چهره ی واقعی آمریکا و متحدین آن در سرزمینهای اسلامی است. چهره ی واقعی آمریکا و متحدینش را در اعمال آنها ببینید نه در شعارهای دروغین آنها و مزدوران آنها.

آمریکا در قالب ناتو به اشغال افغانستان پرداخت تا به قول خودش موازین حقوق بشر سکولاریستی لیبرال را بر ملت مسلمان افغانستان تحمیل کند؛ اما همه دیدیم که نه تنها در این توطئه بر علیه مسلمین موفق نشد بلکه ذلیلانه و با کارنامه ای پر از جنایت و توحش در حال فرار از افغانستان است.  

تمام فریب خوردگان شعارهای دروغین سکولاریستها لازم است بدانند که آمریکای جنایتکار در ویتنام فرقی با آمریکای جنایتکار در سومالی و افغانستان و یمن و عراق و سوریه و لیبی و… ندارد و آمریکا غیر قابل تغییر است و تنها زبان زور را متوجه می شود و چنانچه در هر سرزمینی قدم بگذارد نتیجه یکی خواهد بود.

پس ننگ و رسوائی برای تمام کسانی که هنوز در حال فریب هم وطنان خود به نفع آمریکا و متحدینش هستند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *