مفتی های جولانی توجیه مزدوری برای ناتو و خیانت خود با سکوت ابومحمد مقدسی

مفتی های جولانی توجیه مزدوری برای ناتو و خیانت خود با سکوت ابومحمد مقدسی

به قلم: مجاهد مهاجر

ابومحمد مقدسی نجدی که قبلاً یکی از نور چشمی های دارودسته ی جولانی نجدی و مفتی های آنها بود این روزهای آماج حملات این گروه نجدی قرار گرفته است . بخصوص زمانی که این گروه و به همراه سایر احزاب نجدی در مسیر نقشه ها و اهداف ناتو قرار گرفته و جنگ فی سبیل الله را تبدیل به جنگ فی سبیل ناتو از کانال حکومت سکولار ترکیه کردند و صدای کسانی چون ابومحمد مقدسی را هم درآوردند.

در اینجا عبدالرزاق مهدی یکی از شیوخ نجدی طرفدار دارودسته ی مافیائی ناتو به جای صحبت کردن و دادن حکم شرعی در مورد مزدوری دارودسته ی جولانی و سایر گروهها برای حکومت سکولار ترکیه که عضوی از ارتش کفار ناتو و نماینده ی کفار ناتو در منطقه است، با طرح سوالهائی از این واقعیت فرار کرده و ابومحمد مقدسی نجدی را نیز چنان نشان می دهد که او هم فرقی با آنها ندارد. چون هم ترکیه متحد نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی و سایر کفار ناتو و آمریکا بر علیه مسلمین است و هم حکومت سکولار اردن . به همین دلیل سوالاتی را مطرح کرده است که جالب توجه است و می گوید:

“بعد از اینکه حکم اردوغان، حکومت و ارتش وی را مشخص کردید؛حکم هر کدام از موارد زیر چگونه است:

۱-پادشاه اردن عبد الله بن حسین هاشمی به شکل مشخص؟

۲-حکومت اردن که شریعت را بر قرار نساخته است؟

۳-ارتش اردن (به شکل جمعی و خاص) که با مجاهدین در حال مبارزه است و با ارتش اسراییل همکاری می کند؟

۴-عملیات بر علیه سفارت ها و اهداف بین المللی در اردن به ویژه منافع و سفارت اسراییل؟

۵-نمازخواندن در مساجد و در پشت خطیبانی که برای پادشاه اردن دعا می کنند و اگر آنها چنین کاری کنند آیا معذور هستند؟

اگر از پاسخ طفره بروید و به دلیل منافع خاص خود درباره اردن خود را معذور بدانید از همین رو از باب اولی باید فصایلی که عقیده مشخص دارند و در پشت سر آنان هزاران نفر از مسلمین به دلیل منفعت عمومی درباره ترکیه قرار دارند را معذور بدانید،عذر شما هرچه می خواهد باشد و تازمانی که در کشورت در امنیت به سر می بری و در سلامتی هستی و روزی خود را می یابی همانند عذر کسی که امنیت را از دست داده و از بیماری وفقر در رنج است!”

این واقعیت این شیوخ و مفتی های نجدی است که دارید می بینید. مگر نجدی های اطراف ژنرال حفتر در لیبی را نمی بینید که در آنجا در کنار این سکولار مرتد به سنی کشی مشغول هستند؟ یا در مصر و یمن و … چه؟

ملافتاحی نجدی و پس مانده های گروه نجدی انصار الاسلام نیز بخشی از این داستان هستند. اینها روزانه و در جلو چشمان خود تانکها و نیروهای نظامی ارتش سکولار ترکیه را می بینند که سالهاست به نیابت از کفار ناتو و آمریکا در سومالی و افغانستان و یمن و سوریه و عراق و … بر علیه مجاهدین جنگیده و همین الان هم برای مجاهدین امارت اسلامی افغانستان شاخ و شانه می کشد و تهدید به اشغالگری می کند.

پس : این گروههای نجدی خیال نکنند ما کارنامه ی آنها در جلو دست نداریم

دیدگاهتان را بنویسید