خطر دارودسته ی منافقین و عوامل نفوذی در اغتشاشات اخیر دارالاسلام ایران را جدی بگیریم

خطر دارودسته ی منافقین و عوامل نفوذی در اغتشاشات اخیر دارالاسلام ایران را جدی بگیریم

به قلم: جابر کعبی (اهواز)

زمانی که مردم حق طلب خوزستان در مورد مساله ی کم آبی مشکلات خود را بیان کردند و رهبریت دارالاسلام ایران هم جانب مردم وفادار خوزستان را گرفت ما شاهد چند مساله ی مهم بودیم که در سرانه های ماهواره ای و مجازی دشمنان منعکس نشد:

  1. این رسانه ها هرگز تصاویر و کلیپهای اغتشاشگران نفوذی در میان مردم را نشر نداده اند که مسلحانه اقدام به تیر اندازی می کردند
  2. این رسانه ها هرگز خبر کشته شدن نیروهای انتظامی و پلیس و سربازان توسط این اغتشاشگران مسلح را نشر ندادند.
  3. این رسانه ها به دروغ خبر کشته شدن و مرگ عده ای را پخش کرده بودند هرگز کلیپهای ارسال شده توسط این افراد که مرگ خود را تکذیب کرده بودند نشر ندادند.
  4. این رسانه ها هرگز خبر رفع مشکلات آبی مردم خوزستان و جاری شدن آب در رودخانه های خوزستان را نشر ندادند.
  5. و…..

یعنی اینها خیال می کنند مردم مسلمان ایران هنوز متوجه سانسور بازی ها و چهره ی واقعی این دشمنان پشت این نقاب عوام فریبانه نشده اند؟ یعنی خیال می کنند نمی دانیم اهداف اینها تنها ضربه زدن به ملت ایران و از هم پاشی درونی ملت ما جهت بازگشت مجدد اشغالگران آمریکائی و اروپائی به ایران و چپاول مجدد منابع مادی ما و تبدیل کشور مستقل ما به کشوری فاسد و دست نشانده همچون رژیمهای آل سعود است؟

اگر در زمان جنگ احد یک سوم از مردان مسلح ارتش رسول الله صلی الله علیه وسلم جزو دارودسته ی منافقین بودند و از جنگ کناره گیری کردند الان باید تعداد این افراد چند نفر باشد؟

پس اگر در جمعیت مثلاً ده میلونی تهران چند هزار نفر از این موجودات را دیدید بدانید که تعداد اینها در زمان رسول الله صل یالله علیه وسلم بسیار بیشتر از این موجودات ناچیز بود، مهم این است که ما همچون صحابه ی رسول الله صلی الله علیه وسلم وحدت اسلامی خود را حفظ کنیم و این موجودات را با قدرت نظامی مدیریت کنیم . چون دارودسته ی منافقین تنها با قدرت نظامی مدیریت می شوند و آنهمه آیه ی قرآن و احادیث رسول الله صلی الله علیه وسلم و آنهمه صحابه رضی الله عنهم اجمعین هم نتوانست با سخن و دلیل آنها را رام و مدیریت کند و تنها قدرت نظامی آنها را مدیریت کرد . به همین دلیل الله تعالی می فرماید از قدرت نظامی مومنین بیشتر از الله می ترسند: «لَأَنْتُمْ أَشَدُّ رَهْبَةً فِي صُدُورِهِمْ مِنَ اللَّهِ ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لَا يَفْقَهُونَ» (حشر/۱۳)

در این صورت باید مسئولین دارالاسلام ایران به این نکته ی مهم در مورد اغتشاشگران توجه داشته باشند و باید بدانند که اگر رهبر کسی چون رسول الله صلی الله علیه وسلم و سربازان او هم کسانی چون ابوبکر و عمر و علی و سایر صحابه رضی الله عنهم باشند باز نمی توانند این موجودات را با سخن و حکمت و دلیل قانع و راضی کنند .

اینها دنبال دلیل و اصلاح جامعه نیستند، اینها دنبال اغتشاش و خرابی و نابودی دارالاسلام هستند و زبان آنها زبان زور است و بدون شک تنها با قدرت و زور مدیریت می شوند. پس این سخن و راهکار الله در مورد این موجودات را جدی بگیریم.

جوانان ما هم لازم است که فریب این موجودات را نخورند و خودشان را در صف این موجودات قرار ندهند. چون آنوقت آنها به راحتی می توانند خودشان را در میان این جوانان گم کنند و تشخیص آنها غیر ممکن می شود. پس سپر و فدائی این دشمنان داخلی و نفوذی ها نشوید.  

دیدگاهتان را بنویسید