احزب سکولار کردستان عراق با اخراج آمریکائی ها از عراق مخالفت کردند

احزب سکولار کردستان عراق با اخراج آمریکائی ها از عراق مخالفت کردند

به قلم: شاهو سنه ای

کُردهای سکولار عراق که برای تمام دشمنان ملت مسلمان کُرد و عرب عراق خیانت و مزدوری کرده اند شک ندارند که سرنوشت آنها مثل تمام مزدورانی است که آمریکا و انگلیس و سایر کفار بعد از اتمام کار آنها را رها کرده اند به همین دلیل موجودیت خود را با موجودیت اشغالگران و دشمنان ملت می بینند و چنانچه این اشغالگران خارج شوند و این مزدوران را تنها بگذارند قطعاً توسط ملت خود نابود می شوند. واقعیتی که بارها و بارها در تمام کشورهای دنیا اتفاق افتاده است.

احزاب سکولار بارزانی و اتحادیه ی میهنی عراق به عنوان دو حزب عمده ی کردستان عراق همچون احزاب سکولار کومله ها و دمکراتهای کردستان ایران و همچون حزب کارگران اوجالان مزدوری خود را با خدمت به صدام حسین سکولار شروع کردند تا اینکه (مثل زنان هرجائی) بعد از دست به دست شدنهای متعدد توسط قدرتهای جهانی و منطقه ای هم اکنون در اختیار آمریکا و ناتو درآمده اند.

در ژانویه ۲۰۲۰ پارلمان عراق درخواست خروج نیروهای خارجی از این کشور به خصوص نیروهای آمریکایی را مصوب کرد. در واکنش به این اقدام، کفاح محمود، مشاور سابق ریاست اقلیم کردستان عراق در این باره مدعی شد: گروه‌های سیاسی که خواستار اخراج آمریکایی‌ها هستند نماینده تمامی عراقی‌ها نیستند که به دنبال منافع کشورشان باشند…. و مصوبه پارلمان نیز بیانگر نظر همه عراقی‌ها نیست و طبق خواسته احزاب شیعه است.

اما این هم دروغی دیگر از هزاران دروغ دیگری است که احزاب سکولار کُرد تحویل ملت مسلمان منطقه داده اند، چون تمام مسلمین خواستار اخراج اشغالگران خارجی و مزدوران محلی آنها از سرزمینهای خود هستند؛امری که مزدوران را از سرانجام خود به دست ملت به هراس انداخته است.

 همه می دانیم تمام عربهای اهل سنت سالها با آمریکائی ها و انگلیسی ها و تمام مزدوران آنها جنگیدند و به دنبال آن کوردهای اهل سنت و شیعه هم در این جنگ تا آنجائی که توانسته اند یاریگر این مسلمین عرب و ترکمان در جنگ با اشغالگران خارجی بوده اند. پس این دروغگویان شرم نمی کنند؟

احزاب سکولار کُرد و طرفداران فاسد آنها با چه جرئی در میان خشم توفنده ی ملت مسلمان کُرد و عرب و ترکمان و … دوام خواهند آورد؟!

همه باید بدانند که آمریکا هرگز متحد نخواسته، آمریکا مزدور می خواهد؛ و زمانی که کارش با مزدوران تمام شد مثل دستمال توالت آنها را بعد از اتمام کارش دور خواهد ریخت.

این سرانجام تمام ایرانی ها و افغانها و … است که دل به آمریکا و انگلیس و سایر کفار خوش کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید