حملات هوائی آمریکا به لشکرگاه هلمند ثابت کرد….

حملات هوائی آمریکا به لشکرگاه هلمند ثابت کرد….

ارائه دهنده: فضل احمد هراتی

امروز ما شاهد دو اتفاق بودیم . یکی در ایران و دیگری در افغانستان . در ایران رئیس جمهوری رفت که در طی هشت سال ریاست جمهوری بزرگترین دستاورد تاریخی او این است که برای چندمین بار ثابت کرد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست و آمریکا در صورتی که طرف مقابلش را از نظر نظامی ضعیف ببیند به هیچ یک از تعهدات خود عمل نمی کند و به راحتی خیانت و عهد شکنی می کند.

اتفاق دو هم حملات هوائی آمریکا به لشکر گاه در ولایت هلمند بود . امارت اسلامی این روزها در پی تکمیل عملیات الفتح در آزاد سازی کامل کشور است . همراهی مسلمین افغانستان با مجاهدین امارت اسلامی باعث شدت یافتن آزاد سازی مناطق شده است، همزمان با این پیشروی های امارت اسلامی، نیروهای آمریکایی با حملات هوایی این منطقه را بمباران کردند.

د ولايت مقام ته نیږدې خارجیانو او کابل ادارې په هوايي بریدونو کې د يوه کور ۸ نفره ښځې او ماشومان په شهادت رسولي.

فواد امان، سخنگوی وزارت دفاع اداره کابل ، دوشنبه، ۲ اوت (۱۱ اسد)، در توییترش نوشت، «نیروهای آمریکایی صبح امروز، گروه طالبان را هدف حملات هوایی قرار داد».

منابع دیگری می گویند که بمب‌افکن‌های آمریکایی ۳ حمله هوایی دیگر را نیز علیه مواضع طالبان در منطقه «تخته پل» شهرستان «پنجوایی» ولایت قندهار انجام دادند.

آمریکا یعنی خیانت، یعنی غدر، یعنی فساد و ویرانی، یعنی موجودی که تنها زور اسلحه را متوجه می شود و باید با قدرت نظامی شرایط خود را بر آن تحمیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید