پاسخ ایران به رژیم صهیونیستی به سبک خودش

پاسخ ایران به رژیم صهیونیستی به سبک خودش

به قلم: محسن صادقی (سقز)

یکی از سیاستهای رژیم صهیونیستی در صحنه ی بین المللی این است که جنایاتی را انجام می دهد و در برابر آن سکوت می کند. یعنی نه آن را می پذیرد و نه رد می کند.

این روزها ما شاهد ترور چند مامور بلند پایه ی رژیم صهیونیستی بوده ایم، با آنکه انگشت اتهام به سوی حکومت ایران است اما مسئولین ایران سکوت کرده اند؛ در کنار این بعد از آنکه نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام می کند که ایران در سوریه برای ما تهدید است و… چند ساعت بعد پاسخ حرف‌های نسنجیده ونابخردانه خود را در ۲۰۰ کیلومتری سواحل عمان دریافت می کند .

بله، ما شاهد حملات پهبادی روز گذشته به کشتی نفت کش ۲۸هزار تنی مرسر استریت رژیم صهیونیستی در آبهای خلیج فارس بودیم، بعد از این حمله باز انگشت اتهام به سوی دارالاسلام ایران است، اما دارالاسلام ایران از همه درخواست دلیلی بر اثبات این حمله از سوی ایران نموده است .

این یعنی پاسخ به رژیم صهیونیستی به سبک خودش که تا کنون کسی در دنیا توانائی این پاسخ دهی دقیق و هوشمندانه را نداشته است همچنانکه با حمله ی آشکار موشکی ایران به پایگاههای آمریکا در عراق کشوری در دنیا جرئت انجام آن را تا کنون نداشته است.

کفار سکولار جهانی لازم است به خود بیایند و بدانند که دوران «بزن در رو» تمام شده است و چنانچه در جائی ضربه ای می زنند باید در جاهای مختلفی منتظر خوردن ضربات مشابه و شاید شدیدتر هم از سوی ایران باشند.

دیدگاهتان را بنویسید