مولوی نانجیب باطلیار از کنر، و اسماعیل از هرات نمونه ای از علمای سوء و دُعَاة على أبواب جهنَّم

مولوی نانجیب باطلیار از کنر، و اسماعیل از هرات نمونه ای از علمای سوء و دُعَاة على أبواب جهنَّم

به قلم: اسدالله افغان

 مولوي نجیب الله حقیار (نانجیب باطلیار) به همراه صدها دین فروش دیگر که در مدت ۲۰ سال اشغال افغانستان توسط آمریکا و ناتو در برابر این اشغالگری سکوت کرده اند و علاوه بر آن همیشه در سخنان چند پهلوی خود به نفع اشغالگران کافر و غلامان داخلی عمل کرده است خودش تبدیل به یکتن از  غلامان حلقه به گوش غلامان کابل تبدیل شد. یعنی غلام غلامان آمریکا شد.

این غلام به همراه سایر غلامان تمام کوشش آنها بر تسلیم ملت مسلمان افغانستان در برابر آمریکا و سایر کفار و مزدوران آنها بوده است. به عنوان مثال به تاریخ ۱۲ جوزا در اسدآباد مرکز ولایتی کنر به همراه چند دجال دیگر گرد هم آمدند تا طالبان را به زمین گذاشتن اسلحه و تسلیم در برابر  خواسته های اداره کابل وادار کنند.

مولوی نانجیب باطلیار به این گردهمایی گفت، «ما جنگ را نمی خواهیم؛ ما در این کشور صلح میخواهیم؛ ما ثبات را میخواهیم. ما از هردو طرف میخواهیم که به زودترین فرصت ممکن آتش بس را اعلان کنند.»

این سخنان این منافق است . اما زمانی که ملت افغنستان در حال بیرون راندن اشغالگران است و می رود تا صلح پایدار را برقرار کند در صف غلامان اشغالگران اسلحه به دست گرفته است .  

آیا ملت مسلمان افغانستان این دجالهای خائن را می بخشد؟ هرگز.

حذیفه‌بن الیمان رضي الله عنه روایت می‌کند که: رسول الله صلى الله عليه وسلم فرمود: دعاة علی أبواب جهنم، من أجابهم إلیها قذفوه فیها، فقلت: یا رسول الله! صفهم لنا، قال: قوم من جلدتنا، ویتكلمون بألسنتنا (صحیح مسلم) دعوتگرانی بر درهای جهنم قرار دارند، هرکس جوابشان را بدهد و دعوتشان را قبول کند او را به جهنم داخل می‌کنند. گفتم: یا رسول الله، وصف حال و ظاهر آنها را برایم بگو، پیامبر صلى الله عليه وسلم فرمود: قومی هستند از پوست ما و مثل ما حرف می‌زنند.

رسول الله صلی الله علیه وسلم از این مولوی های نانجیب که ظاهری اسلامی دارند و با قرآن و احادیث مردم را فریب می دهند خبر داده است . پس فریب آنها را نخورید و با جنگیدن در کنار اشغالگران کافر و غلامان آنها عاقبت به شر نشوید.

رسول الله صلی الله علیه وسلم با آنکه اهل مکه و قاتلین مسلمین را بخشید اما مجریان جنگ روانی دشمن را نبخشید و دستور قتل آنها را صادر کرد حتی اگر خود را به پرده های مکه هم آویزان کرده باشند.

ذبیح الله مجاهد حفظه الله سخنگوی امارت اسلامی در پیام بعد از حمله به دفتر وزیر دفاع اداره ی کابل می گوید:عملیات‌های انتقامی بر هسته‌ها و مقامات اداره کابل است، که فرمان حملات بر مردم ملکی را در مناطق مختلف کشور میدهند، تاسیسات عامه را تخریب می‌کنند، ملت بیچاره ما را به ترک خانه‌های شان وادار می‌سازند و روزمره در ولایت‌های مختلف جنایات گوناگون را انجام می‌دهند.

باید این حملات بر مجریان جنگ روانی دشمن هم که مسلمین را با سخنانشان فریب می دهند و به میدانهای جنگ می کشانند قبل از حمله به مسئولین نظامی صورت گیرد .

اسماعیل خان در هرات هم یکی دیگر از این خائنین به دین و ملت است که ۲۰ سال در برابر کفار اشغالگر سکوت کرد اما الان بر علیه مجاهدین اسلحه برداشته است و همین امروز راس ویلسون، سرپرست  سفارت امریکا در کابل گفت که با  امير محمد اسماعیل‌خان در مورد دفاع از هرات، گفت‌وگو کرده‌است.

آیا ملت مسلمان افغانستان این دجالهای خائن و مزدوران کفار را می بخشد؟ هرگز.

اینها سران کفر و ارتداد در میان ملت ما هستند و الله جل جلاله در مورد اینها می فرماید: فَقَاتِلُوا أَئِمَّةَ الْكُفْرِ ۙ إِنَّهُمْ لَا أَيْمَانَ لَهُمْ لَعَلَّهُمْ يَنتَهُونَ (توبه/۱۲) با سردستگان کفر و ضلال بجنگید، چرا که پیمانهای ایشان کمترین ارزشی ندارد . شاید ( در پرتو بازبودن درگاه توبه خدا و شدّت عمل شما ، پشیمان شوند و ) دست بردارند .‏

دیدگاهتان را بنویسید