ارزش و جایگاه جنگ روانی وحوش صهیونیست علیه دارالاسلام ایران

جایگاه جنگ روانی وحوش صهیونیست علیه دارالاسلام ایران

به قلم: عثمان محمدی

در منطقه ی ما مثالی هست که می گوید: سگی که از دور عوعو می کند پاچه نمی گیرد. به نظر شما رژیم صهیونیستی که توسط دو متحد کوچک ایران در شهر غزه و جنوب لبنان زمینگیر شده و بارها در برابر این بازوهای ایران شکست خورده است و ارباب او آمریکا نیز ذلیلانه در عراق و افغانستان شکست خورده و در حال اخراج کامل از این دو کشور است، چگونه می تواند پاچه ایران را بگیرد؟

مقامات صهیونیست می گویند ایران دور آنها «حلقه‌ی آتش» کشیده است؛ در شمال حزب‌الله، در شمال شرقی گروههای مسلح در سوریه و ارتش این کشور و از شرق نیز گروه‌های عراقی قرار دارند. اسرائیلی‌ها بُرد موشک‌ها و امکانات پهپادی گروه‌ها در این مناطق را تخمین زده‌اند و مطمئن‌اند که این سلاح‌ها توان نفوذ به اراضی اشغالی و هدف‌گیری صهیونیست‌ها را دارند.

از جنوب، اتحادیه ی شافعی ها و حوثی‌های یمن  نیز- با وجود فاصله بیش از ۱۰۰۰ مایل بین یمن و رژیم صهیونیستی – اما رژیم صهیونیستی از ترس حملات اتحادیه ی شافعی ها وحوثی‌ها دو سامانهٔ موشکی در این قسمت قرار داده است.

تنها در جنگ ۱۲روزهٔ غزه اتاق عملیاتی در بیروت بین حزب الله، حماس و سپاه پاسداران برای مدیریت نبرد میان گروه‌های مختلف تشکیل شد و اسماعیل قاآنی فرمانده سپاه قدس  رشماً در تلویزیون ایران اعلام کردکه ما نه تنها متحدان حماس نیستیم؛ بلکه گروه‌های مقاومت در عراق، سوریه، یمن و حتی پاکستان و افغانستان ممکن است در جنگ علیه رژیم صهیونیستی مشارکت کنند.

بدرالدین حوثی از حماس خواست تا به او اجازه دهند حمله‌ای پهبادی و موشکی علیه ارتش اسرائیل  داشته باشد، تماس‌ها و هماهنگی‌ها بین برخی از گروه‌های عراقی، حماس و جهاد اسلامی فلسطین برقرار شد، جبهه ی جهانی اسلامی برضد سکولاریسم و سایر جماعتهای مختلف اهل سنت و شیعه نیز جهت یاری به مسلمین فلسطین اعلام آمادگی نمودند.

غزه شهری در فلسطین اشغالی است که رژیم صهیونیستی را زمینگیر کرده است ، حالا در این نقشه کل فلسطین را با یکی از استانهای ایران مقایسه کنید . آنوقت توله های صهیونیست از دور برای ایران واق واق می کنند

پس شکی نیست که این «توله» با وجود این «حلقه ی آتش» ی که دورش کشیده شده تنها از دور عوعو می کند و هرگز جرئت پاچه گیری مستقیم ایران را ندارد و چنانچه غلطی مرتکب شود می داند که دوران «بزن دررو» تمام شده و ایران کشوری چون حکومتهای دست نشانده ی عرب نیست که غلطهایش را بدون پاسخ بگذارد.

به عنوان مثال: نشریه آمریکایی نیویورک تایمز نوشت اسرائیل به آمریکا «اطلاع» داده است که نیروهای آنها با در ۶ اوریل استفاده از مین، یک شناور ایرانی را در دریای سرخ را هدف قرار دادند؛ مدتی بعد از حمله به کشتی تجاری ساویز که حتی یک نفر زخمی هم در بر نداشت دیدیم که رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که بعد از آن یک کشتی باری متعلق به یک شرکت اسرائیلی در اثر اصابت موشک در منطقه دریای عمان در شمال اقیانوس هند آسیب دید و به ظن مقامات رژیم صهیونیستی ایران عامل پرتاب این موشک بوده است. همچنین چند روز قبل یک کشتی دیگر متعلق به رژیم صهیونیستی (مرسر استریت) در اثر انفجار در دریای عمان مورد حمله قرار گرفت و قبل از آن چند مامور امنیتی آن ترور شدند و…

اگر آمریکا (سگ هار اصلی) به عنوان مادر «توله» ای به نام رژیم صهیونیستی در دوران ضعف و بی امکاناتی ایران، با کمک تمام مزدوران عرب و غیر عرب از ابتدای انقلاب و تحمیل جنگ تحمیلی ۸ساله و پرورده کردن مزدورانی چون دارودسته ی رجوی و دمکراتها و کومله ها و صدها گروه دیگر نتوانسته هیچ غلطی بکند بدون شک در این دوران که ایران در اوج قدرت نظامی و به عنوان قدرت برتر منطقه محسوب می شود، این توله ی او هم تنها از دور عوعو می کند.

پس به جنگ روانی این موجودات اهمیتی ندهید و تنها ضمن حفظ وحدت، قدرت خود را اضافه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید