آمریکای اشغالگر شب گذشته مردم غیر نظامی را در حوزه دوم شهر لشکرگاه مرکز ولایت هلمند افغانستان بمباردمان کرد

آمریکای اشغالگر شب گذشته مردم غیر نظامی را در حوزه دوم شهر لشکرگاه  مرکز ولایت هلمند افغانستان بمباردمان کرد

جنایت:

امریکایي اشغالګرو تیره شپه د هلمند ولایت مرکز لښګرګاه اړوند دوهمه حوزه کې د ملکي خلکو په کورونو بمبار وکړ، چې له امله یې ګڼ کورونه ویجاړ شول، یو ملکي کس په شهادت و رسید او ۳ نور ژوبل شول.

اشغالگران امریکایی شب گذشته در مربوطات حوزه دوم شهر لشکرگاه  مرکز ولایت هلمند علیه مردم ملکی بمباردمان کرد، که از اثر آن تعداد زیاد خانه ها تخریب گردید، یک فرد ملکی به شهادت رسید و ۳ تن دیگر زخم برداشتند.

آمریکا خیانت کاری است که هرگز نباید به سخنانش اعتماد کرد و کسانی که در اختیار آمریکا قرار گرفته اند و به دین و ملت خود خیانت می کنند از آمریکا پست تر و جنایت کارتر هستند. پس به هیچ یک اعتماد نباید کرد.

از ولایت سرپل خبر رسیده است که دیشب حوالی نمازخفتن، در منطقۀ پشت قره در مربوطات حوزۀ دوم مرکز سرپل، پوسته های امنیتی دشمن اجیر مورد حملۀ مسلحانۀ مجاهدین امارت اسلامی قرار گرفته است.

در این عملیات ۳ تن قومندان اجیر و ۹ تن عسکر جابجا کشته شده و تعدادی نیز زخمی شدند.

در این عملیات ۴ پوستۀ دشمن فتح گردید و منطقۀ مهم امام خورد به کنترل مجاهدین در آمد و قومندان مهم ملیشه های اربکی به نام محمدعلی محمودی نیز بقتل رسید.

حلقه های محاصره بر نیروهای دشمن در مرکز سرپل هر لحظه در حال تنگ تر شدن است و اجیران در حالت سراسیمگی شدیدی به سر می برند.

در این درگیری ها تا کنون ۳ تن از مجاهدین نیز بشهادت رسیده اند. تقبلهم الله تعالی

مسلمین چه حنفی و چه جعفری و شافعی و حنبلی و … باید با کنار زدن اختلافات ریز مذهبی تنها بر قدرت اتحاد خودشان سرمایه گذاری کنند و هرگز به وعده های کفار سکولار جهانی و محلی و طاغوتهای دست نشانده ی عرب و عجم هم اعتماد نداشته باشند.

بعد از نصرت الله تعالی قدرت مسلمین تنها در اتحاد و وحدت اسلامی است .

دیدگاهتان را بنویسید