ترور عضو کمیته ی مرکزی حزب مرتدین دمکرات کردستان ایران

ترور عضو کمیته ی مرکزی حزب مرتدین دمکرات کردستان ایران

به قلم: هیمن کردستانی

همه  یمردن باید بدانند که سکولاریستها با تمام احزابی که دارند لکه های ننگین و چرکین تاریخ ما کوردها هستند. به همین دلیل این موجودات با هر چیزی از بین بروند ما خوشحال می شویم . یعنی چه با سل بمیرند چه با ایدز و وبا و طاعوت و چه با دست خودشان یا با دست مومنین به درک واصل بشوند در تمام حالات نابودی این لکه های چرکین و پاک شدن آنها از تاریخ ملت مسلمان ما یک آرزو و هدف است.

امروز باخبر شدیم که چند ساعت پیش موسی باباخانی اهل کرمانشاه و از اعضای سابق«حدکا» (حزب دموکرات کردستان ایران )  و عضو فعلی کمیته ی مرکزی «حدک» (حزب دموکرات کردستان) در یکی از اتاق‌های هتل «گولی‌سلیمانی» در هولیر (اربیل) کردستان عراق به هلاکت رسید.

ما ملت کورد امیدوار هستیم که این مرحله ی جدید شروع حذف سران کفر و ارتداد در میان کوردهای مسلمان باشد و چشم به راه حذف سایر سران این احزاب خائن کورد فروش و وطن فروش هستیم.

این احزاب سکولار هم به دین کوردها لطمه زده اند هم به فرهنگ و آبرو و ناموس و غیرت کوردها. و می توان گفت این احزاب سکولار هویت کوردهای مسلمان را مورد تهدید قرار داده اند. این احزاب سکولار برای ملت ما تهدید هستند و باید برداشته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید