نمونه ای از دشمنی کفار سکولار جهانی با ملت ایران قبل از حمایت ایران از حماس و یمن و…

نمونه ای از دشمنی کفار سکولار جهانی با ملت ایران قبل از حمایت ایران از حماس و یمن و…

به قلم: شاهو سپنجی پاوه ای

عده ای در فضای مجازی و حتی در شبکه های ماهواره ای تبلیغ می کنند که علت اینهمه تحریم و محدودیت برای ایران این است که ایران از گروههایی چون حماس فلسطین و حزب الله لبنان یا جهاد اسلامی فلسطین یا شافعی ها و زیدی های یمن یا گروههای مختلف شیعی و سنی عراقی و … حمایت می کند که این جماعتها و گروهها مخالف آمریکا و ناتو هستند.

اگر واقعیتهای تاریخی را نگاه کنیم متوجه می شویم که این سخنان تنها سخنان انسانهای جاهل یا دشمنان آگاه است .  اگر به قحطحی بزرگی که کفار سکولار انگلیسی مصادف با جنگ جهانی اول در بین سالهای ۱۲۹۸–۱۲۹۶ شمسی نگاه کنیم که طی آن بیشتر از ۱۰ میلیون ایرانی کشته شدند متوجه می شویم که عمق دشمنی این سکولاریستها با ملت ایران و سایر ملل ضعیف به استراتژی های این کفار سکولار بر می گردد.

در این زمان کل جمعیت ایران نزدیک به ۱۹ میلیون نفر بود که بیشتر از نصف آن بر اثر سیاستهای کفار سکولار جهانی از بین رفت. این در واقع یک نسل کشی عظیم و هولوکاستی واقعی توسط سکولاریستهاست که ملت ایران را باید در برابر سیاستهای سکولاریستها هوشیار کند و اجازه ندهند سکولاریستها با شعارهای دروغین ملی گرائی و زبان و …. آنها را فریب دهند.

داناهو، افسر و نماینده دولت انگلیس اینگونه قحطی بزرگ ایران را روایت می‌کند : “اجساد چروکیده مردان و زنان در معابر عمومی افتاده‌اند. در میان انگشتانشان مشتی علف که از کنار جاده کنده‌اند به چشم می‌خورد. با خوردن این علف‌ها می‌خواستند رنج ناشی از قحطی و مرگ را تاب بیاورند.”

آن زمان ایران نه برنامه اتمی داشت و نه از غزه و لبنان و سوریه و عراق و یمن حمایت می‌کرد.

آنهایی که میگویند اگر ما در مقابل انگلیس سر خم کنیم و به حرف امریکا گوش دهیم آنها با ما کاری ندارند و میگذارند مثل بقیه‌ی دنیا زندگی آرام داشته باشیم به این تجربه‌ تاریخی نگاه کنند.

پس این محاصره ی اقتصادی و اینهمه محدودیت توسط کفار سکولار جهانی را امری تصادفی ندانید بلکه ریشه در تاریخ دارد و بدانید کسانی که با هر بهانه ای در جبهه و در کنار این کفار سکولار جهانی بر علیه ملت خود قرار گرفته اند خائن ترین و پست ترین طبقات ملت ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید