اعلامیه امارت اسلامی در باره‌ی اطمینان به کارمندان دولتی در نیمروز و ولایت‌های دیگر

اعلامیه امارت اسلامی در باره‌ی اطمینان به کارمندان دولتی در نیمروز و ولایت‌های دیگر

با درآمدن ولایت‌های نیمروز و جوزجان در کنترول مجاهدین امارت اسلامی، بعضی ماموران و کارمندان دولتی به خصوص در نیمروز، با خانواده‌های شان برای رفتن به کشور ایران و سمت‌های دیگر تلاش کردند، امارت اسلامی در این باره اطمینان ذیل را اعلام می‌دارد:

– به شمول نیمروز در هیچ ولایتی هم، ماموران سابقه دولتی و کارمندان بخش‌های مختلف دولت و حتی موظفین نظامی، از مجاهدین امارت اسلامی ترسی نداشته باشند و تلاش کوچ کشی به هیچ جای نکنند.

– به مجاهدین امارت اسلامی هدایت شده است که پس از کنترول هر ولایت، ولسوالی و منطقه، برای باشندگان آنجا عفو عمومی است. اگر کسی تا اکنون در صف مخالف وظیفه اجرا کرده، پس ازین ترسی نداشته باشد. مجاهدین با هیچ خانه و هیچ شخصی و نزدیکان او کار ندارند، بلکه همه آرام زندگی نمایند.

– فرار به کشورهای دیگر و یا ترک خانه‌ها و متاثر شدن از پروپاگند حلقات دشمن، برای شما تکلیف و مشکلات پیدا می‌کند. مجاهدین امارت اسلامی را از نزدیک تجربه کنید. مجاهدین با هیچ کسی روش غیر انسانی و غیر اسلامی (چنانکه دشمن تبلیغات می‌کند) نکرده اند و نه هم اجازه دارند. آن‌ها برادران شما هستند و برخورد احترام‌آمیز با شما خواهد داشتند.

– به کدام عسکر، پولیس و یا کارمند دیگر نظامی، که از طریق دعوت و ارشاد با امارت اسلامی یکجا شده و عفو شده باشد، اگر کسی بنام مجاهد او را اذیت کند، آنکس می‌تواند به شماره ذیل سمع شکایات تماس بگیرد، هرچه زودتر به شکایت او رسیدگی می‌شود.

– مجاهدین در هیچ جایی اجازه ندارند که خانه‌های شخصی مردم را به حیث مرکز، اتاق و یا عنوان دیگری در استعمال خود بیاورند، خانه‌های شخصی مردم مصئون اند. اگر صاحب خانه هر وظیفه‌ای داشته باشد باز هم استعمال و تصرف کردن خانه، وسایط و وسایل او به هیچ مجاهدی اجازه نیست. اگر در این مورد کسی شکایت داشت ، شکایت خود را از طریق شماره ذیل سمع شکایات ثبت نماید.

-امارت اسلامی نمی‌خواهد کشور خراب شود، چهارچوب دولتی بشکند و یا اموال بیت المال و شخصی مردم ضایع شود و یا هم کسی از ترس از خانه خود بیجا شود. بناءً هیچ کسی تشویش نداشته باشد، همه آرام در جاهای خود بمانید. مجاهدین امارت اسلامی از هر چیز شما دفاع می‌نمایند. ان شاء الله تعالی

– شماره تماس با سمع شکایات: ۰۰۹۳۷۹۴۷۱۷۹۴۶

امارت اسلامی افغانستان

۲۸/۱۲/۱۴۴۲هـ ق

۱۶/۵/۱۴۰۰هـ ش ــ ۲۰۲۱/۸/۷م

دیدگاهتان را بنویسید