پیروزی های امارت اسلامی افغانستان و خیانت تکراری آمریکا به مزدورانش و ترس مسعود بارزانی طاغوت اقلیم کردستان عراق

پیروزی های امارت اسلامی افغانستان و خیانت تکراری آمریکا به مزدورانش و ترس بارزانی طاغوت اقلیم کردستان عراق

به قلم: سیروان کردستانی

همه ی ما بزدلی موشمرگهای کردستان عراق در برابر جماعت بغدادی را دیدیم وتقریباً یک چهارم جمعیت شهر قبل از اقدام ایران تخلیه شد و اگر کسی چون قاسم سلیمانی نبود اربیل هم کمتر از ۱۲ ساعت به تصرف جماعت بغدادی در می آمد. موشمرگهای بارزانی بعد از بمبارانهای شدید و تخلیه ی منطقه از گروه بغدادی می رفتند و چند تا سلفی و عکس رسانه ای می گرفتند. واقعیتی که خودشان بارها به آن اشاره کرده اند.

 در کنار این باز زمانی آمریکا موقتاً این مزدوران سکولار کورد را رها کرد، بزدلی های این مزدوران آمریکا و رژیم صهیونیستی را در برابر حشد شعبی دیدیم ، و دیدیم که چگونه در عرض تنها یک هفته ۵۱درصد از متصرفاتشان را واگذار و پا به فرار گذاشتند و اگر ائتلاف بین المللی دخالت نمی کرد و حشد شعبی می خواست تنها در عرض چند ساعت دیگر کل اقلیم را می گرفت. در سال ۲۰۱۷ شهر نفت خیز کرکوک در کمتر از دو ساعت سقوط کرد و سگمرگه ها پا به فرار گذاشتند. هزاران نفر از این احزاب سکولار کورد بچه های فریب خورده ی کردها را از دهه ۱۹۷۰ برای امنیت این مناطق قربانی کرده بود و کرکوک را قدس کردستان می نامیدند و…

باز ما بزردلی مزدوران اوجالان در شمال سوریه در برابر مزدوران ترکیه را دیدیم و دیدیم تنها چند روز که آمریکا آنها را رها کرد از عفرین تا سریکانی را را رها کرده و پا به فرار گذاشتند .

پس در این زمینه فرقی بین مزدوران افغانی و مزدوران کورد و مزدوران عرب و … نیست. این واقعیتی است که همه می دانند. این دستمال توالتها روزی دور انداخته می شوند و باید در برابر ملت خود پاسخگو باشند.

مسعود بارزانی مزدور بزرگ اقلیم کوردستان هم تجربه ی افغانستان او را آشفته کرده است و از اینکه آمریکا او را رها کند و توسط مردم مسلمان کورد به جزای اعمالش برسد به خود می لرزد.

این مزدور طی سخنانی در خصوص تحولات جاری افغانستان نگرانی و نا امیدی خودش و تمام مزدوران کردستان عراق در خصوص احتمال تکرار این سناریو و بدعهدی آمریکایی‌ها را آشکار می کند.

با آنکه می گوید تفاوت‌های اساسی در میان ارتش افغانستان و نیروی پیشمرگه اقلیم وجود دارد، اما همه ی ما می دانیم که موشمرگهای اقلیم کفرستان عراق هم بسیار بزدلتر از سربازان آموزش دیده ی توسط آمریکا و ناتو در افغانستان هستند. فقط کافی است تاریخ این خائنین را در همین چند سال گذشته مطالعه کنید.

اگر امروزه بعضی از تحلیلگران کُرد نسبت به عواقب وابستگی حکومت دست نشانده و مزدور اربیل به آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی هشدار می دهند به دلیل شناخت آنها از این موشمرگهای مزدور و حکومت سراسر فساد و چپاول و خیانت پیشه ی این احزاب مختلف سکولار و همچنین به دلیل خشم نهفته و آتشفشان خفته ی مسلمین کورد در برابر این احزاب سکولار و مزدور است .

خائن خائن است و زبان و نژاد نمی تواند آن را عوض کند و سرنوشت آنها نیز در سراسر دنیا یکسان است. پس بگذار این احزاب سکولار و مرتد کورد به خود بلرزند و بدانند که ملت مسلمان کورد جزای اینهمه جنایت و خیانت آنها را کف دستشان می گذارند.

 ملت کورد  بر خلاف ملت افغان نه جنایات و خیانتها و مفاسد اینها را فراموش می کند و نه می بخشد؛ تنها تفاوت ملت ما با ملت افغان همین است.   

دیدگاهتان را بنویسید