شبهه ای در مورد اتحاد دارالاسلام ایران با روسیه در سوریه و آل سعود با آمریکا و ناتو و روسیه وچین و…

شبهه ای در مورد اتحاد دارالاسلام ایران با روسیه در سوریه و آل سعود با آمریکا و ناتو و روسیه وچین و…

به قلم : شاهو سنه ای

می گویند: حکومت ایران در سوریه به دعوت رسمی دولت سوریه دخالت نظامی می‌کند اما به حضور آمریکا در کشورهای عربی منطقه اعتراض دارد و پیگیر خروج آمریکا از منطقه است.امریکا هم به دعوت رسمی کشورهای عربی منطقه در منطقه حضور دارد.

در همین ابتدا باید به این نکته ی بسیار مهم دقت کنیم که یک «حکومت اسلامی» دارالاسلام با حاکمیتهای محلی کفار پیمان می بندد و انحصار این پیمان بستن ها تنها در اختیار یکی از «۳ابزار» برتر است نه افراد و گروههای متفرق اسلامی و دارالکفرهای تحت حاکمیت طاغوتهای محلی که گاه می خواهند با استناد به این حقها، انحرافات حرکتی و حتی خیانت و مزدوری خود برای کفار سکولار جهانی و طاغوتهای منطقه ای و بومی را توجیه کنند که مصداق« كَلِمَةُ حَقٍّ يُرَادُ بِهَا بَاطِلٌ» شده اند.

در این زمینه ی پیمان بستن، رسول الله صلی الله علیه وسلم حاکم دارالاسلام مدینه با کفار یهودی اطراف مدینه و با کفار نصرانی نجران و با کفار مجوس الاحساء و همچنین با کفار مشرک بنی خزاعه و کفار مشرک بنی ضمره و …. پیمان بست.

پس ذات پیمان بستن با کفار مشکلی ندارد. همچنانکه در این زمینه ما شاهد اتحادهای مختلفی از سوی حکومتهای بدیل اضطراری اسلامی مختلف با کفار بوده ایم و همین الان هم دارالاسلام امارت اسلامی افغانستان با تمام کشورهای کافر دنیا و با دارالاسلام ایران دارای پیمانهای نوشته و نانوشته ای است.  

در اینجا به دو سوال اساسی می رسیم :

  1. معیار و مناط دارالاسلام نامیدن سرزمینی چیست؟ قانون اساسی و مسلمان بودن رهبر.
  2. رهبر دارالاسلام بر علیه چه کسانی با این کفار مختلف متحد شد؟ بر علیه کفار مشرک قریش

حالا، دارالاسلام ایران با کفار روسی و سایر کفار بر علیه کفار آمریکائی و ناتو و متحدین آنها چون رژیم صهیونیستی متحد شده است. آیا مسلمانی هست که به چنین پیمانی ایراد شرعی بگیرد؟

البته متاسفانه دسته هائی از گروههای نجدی منتسب به اهل سنت مثل دارودسته ی جولانی و احرارالشام و …. و احزابی سکولار چون ارتش آزاد نیز توسط این کفار آمریکائی و ناتو در سوریه مورد سوء استفاده قرار گرفته و خوراک جنگهای این کفار شده اند و خواسته یا ناخواسته جنگی نیابتی از سوی این کفار را نمایندگی می کنند. در چنین حالتی اینها همچون اربکی های افغانستان و همچون صحوات عراق در جبهه ی آمریکا و ناتو قرار گرفته اند و جنگ با آنها در واقع جنگ با آمریکا و ناتو محسوب می شود نه با اهل سنت.

پس در اینجا مهم است که پیمان با کفار باید بر علیه کفار و جبهه ی کفار باشد. اما آل سعود بر علیه چه کسانی با آمریکا و ناتو و روسیه و چین و اتحادیه آفریقا متحد شده است؟ دقیقاً بر علیه مجاهدین و انقلابیون شریعت گرای اهل سنت.

چرا اهل سنت؟ چون به گواهی روزنامه ی سعودی الریاض ۸۵ درصد حملات هوائی تحالف اشغالگران در عراق و سوریه توسط آل سعود انجام شد. اما لازم است بدانید که در تمام این حملات تماماً مجاهدین اهل سنت مورد هدف قرار گرفتند و حتی یک شیعه هم مورد هدف قرار نگرفت بلکه به شیعیان عراق به رهبری صدر هم کمک مالی میلون دلاری کردند و هم ماشینهای مختلف ضد گلوله داند.  در سومالی هم یک نفر شیعه وجود ندارد و تماما اهل سنت مورد هدف قرار گرفته اند. در مصر و مالی و لیبی و… هم به همین شکل بوده است. در یمن هم اهل سنت شافعی مذهب و زیدی ها و بعد القاعده ی سنی مذهب مورد هدف آل سعود و اربابان آن چون آمریکا بوده اند.

آل سعود با روسیه هم بر علیه مجاهدین چچن شافعی مذهب متحد شد و با چین نیز در سرکوب مسلمین اویغور متحد و همنوا شده است. حتی با احزاب سکولاری چون پیشمرگهای بارزانی و کمونیستهای حزب کارگران اوجالان بر علیه اهل سنت متحد شده است .  پس آل سعود در تمام دنیا با تمام کفار بر علیه مسلمین و بخصوص تمام اهل سنت متحد شده است. نکته  مهمتر اینکه آل سعود کفار را به سرزمین حرمین آورده و سرزمین حرمین توسط آمریکا وناتو اشغال شده است و رژیم آل سعود رژیمی دست نشانده است.

با چنین کارنامه ی روشنی از دارالاسلام مستقل ایران و طاغوتهای دست نشانده ی آل سعود آیا می توان گفت ایندو با کفار اتحادهائی بسته ند و با یک چشم وابستگی و مزدوری آل سعود و اتحاد دارالاسلام مستقل ایران با کفار بر علیه کفار را دید و توجیه کرد؟ هرگز

دیدگاهتان را بنویسید