آمریکا به صورت رسمی بعد از ۲۰ سال اشغالگری خاک افغانستان را ترک کرد

آمریکا به صورت رسمی بعد از ۲۰ سال اشغالگری خاک افغانستان را ترک کرد

به قلم: ملا نور احمد فراهی

آمریکا جهت نابودی شریعتگرایان امارت اسلامی و به بهانه های دروغین باعث از بین رفتن حاکمیت امارت اسلامی ملا محمد عمر و اشغال کشور افغانستان شد . اما مسلمین افغانستان با همان شعار یا شریعت یا شهادت و مبارزه با سکولاریسم و دموکراسی سکولاریستها بار دیگر قدرتمند تر از گذشته به قدرت بازگشتند و الان دیدیم که آخرین پرواز هواپیمای آمریکایی کابل را ترک کرد و آمریکا پس از ۲۰ سال افغانستان را در شرایطی به مراتب بدتر از هنگامی که آمده بود ترک کرد.

همین الان فیرهای شادیانه مردم مسلمان افغانستان را می شنویم که مرتبط با همین موضوع است و نشان از تولد دوره ی جدیدی است که جوانه های جهاد و تطبیق قانون شریعت الله و عزت و افتخار از زیر خاکستر این همه ویرانی و ددمنشی مزدوران و آمریکا پدر مزدوران دوباره سر برافرازد و تاریخ نوی را بسازد.

با پرواز آخرین هواپیماهای آمریکایی از فرودگاه بین المللی کابل، عملیات تخلیه این پایگاه تکمیل شد و رسما حضور نظامی آمریکا در افغانستان پس از ۲۰ سال پایان یافت و امارت اسلامی اعلام کرده است که تمام فرودگاه کابل را در کنترل دارد.

همه ی ما امید داریم که افغانستان دارالاسلامی شود برای تمام مسلمین با تمام مذاهب و قومیتها و امید داریم که مجالی برای نفوذ دارودسته منافقین وجود نداشته باشد و اجازه ندهد دارودسته منافقین انقلاب اسلامی ملت را به انحراف بکشانند و آمریکائی که از در بیرون رانده شده از پنجره ی این گروه منافقین دوباره وارد کشور ما شود.

دیدگاهتان را بنویسید