خیانت سکوت احزاب سکولار کوردی و دارودسته ی منافقین(سکولار زده ها)ی داخلی ایرانی

خیانت سکوت احزاب سکولار کوردی و دارودسته ی منافقین(سکولار زده ها)ی داخلی ایرانی

به قلم: شاهو سنه ای

احزاب سکولار کوردی معمولاً در برابر پیشرفتها و ترقی دارالاسلام و مسلمین کور و لال هستند، البته در برابر مفاسد اقتصادی و اداری و دیکتاتوری و جنایات احزاب سکولار در برابر همدیگر و در برابر مسلمین کورد نیز باز کور و لال هستند. این چیزی است که ما به کرات در احزاب سکولار کوردی و حتی در دارودسته ی منافقین یا سکولار زده های محلی به کرات دیده و می بینیم.

دنیا و تمام کوردهای مسلمان جنایات و خیانتهای احزاب مختلف سکولار کوردی برای تمام دشمنان ملت کورد از صدام حسین تا آمریکا و ناتو را دیده و می بینند و علاوه بر آن مفاسد اداری و اقتصادی و دیکتاتوری غیر قابل وصف این احزاب در مناطق تحت کنترل آنها در کردستان عراق و سوریه نیز بر کسی پوشیده نیست، علاوه بر این میزان پیشرفت و ترقی و امکانات رفاهی چون برق و آب و گاز و… کوردهای ایران به نسبت کوردهای عراق و سوریه و ترکیه نیز بر کسی پوشیده نیست، با این وجود چشمشان را بسته اند و تنها داد می زنند.

یکی از مواردی که احزاب سکولار کوردی بر آن انگشت گذاشته اند عدم مشارکت کوردها در مناصب بالای حکومتی در دارالاسلام ایران است. بدون شک این یک دروغ آشکار است . از همان ابتدای تشکیل دارالاسلام جمهوری اسلامی ایران دهها مورد از مقامات مختلف و وزارتها در اختیار کوردها بوده از زنگه وزیر نفت بگیر تا رحیمی و… . این احزاب سکولار بر کوردی گری تاکید دارند و کاری به مذهب ندارند و همین بیشتر از همه دروغگو بودن آنها را نمایان می کند.

موارد جدیدی که اخیراً باز باعث رسوائی آنها شده وجود چند وزیر کورد در این دوره ی ریاست جمهوری رئیسی است.

عبدالملکی وزیر کردستانی کار و رفاه اجتماعی است و زارع‌پور وزیر ارتباطات از کرمانشاه، و دریادار شهرام ایرانی به فرماندهی کل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از کوردهای اهل سنت منصوب شد. در برابر این اقدامات و مناصب بالای حکومتی برای کوردها، این احزاب سکولار کوردی و دارودسته ی منافقین محلی چکار کردند؟ دو اقدام انجام دادند:

  1. عده ای کر و کور و لال شدند و دچار خیانت سکوت شدند
  2. عده ای نتوانستند انکار کنند اما تمام تلاش خود را کردند که این اقدامات بزرگ را کوچک بشمارند.

کوردهای اهل سنت ایران چند دهه است با چنین موجوداتی سرو کله می زنند. ترقی و پیشرفت برای اینها یعنی به رسمیت شناخته شدن هم جنس بازی در میان مریدان اوجالان، یعنی برپاداشتن پرچم هم جنس بازها در ماه رمضان در اربیل عراق و در کنسولگری آمریکا، یعنی رایج شدن مد عوض کردن همسران توسط کوردهای سکولار در کردستان عراق به گواهی رهبر «یه کیتی پیاوان»، یعنی وجود ۴۰۰ مرکز فحشا تنها در شهر سلیمانیه عراق، یعنی فساد اخلاقی و جنسی و بی بندوباری، یعنی دشمنی آشکار با قانون شریعت الله و دشمنی با غیرت و معیارها و ارزشهای اسلامی مسلمین.

این ترقی و پیشرفت مورد نظر احزاب سکولار محلی کوردهاست که نزدیک به ۷ دهه است برایش تلاش می کنند. این همان چیزی است که امثال سهاب در بلوچستان برایش تلاش می کنند، این همان جامعه ی دموکراتیکی است که امثال عبدالمالک ریگی بلوچ و پس مانده های آن برایش تلاش می کنند.

آیا این موجودات خیال کرده اند اهل سنت فریب آنها را می خورد؟ بسیار عقب مانده هستند اگر چنین توهماتی به ذهنشان زده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید