با اولین حملات دارالاسلام ایران به احزاب سکولارو مرتد کوردستان دل کوردهای ایران شاد شد

با اولین حملات دارالاسلام ایران به احزاب سکولارو مرتد کوردستان دل کوردهای ایران شاد شد

به قلم: کیوان مریوانی

الله تعالی می فرماید: قَاتِلُوهُمْ يُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَيْدِيكُمْ وَيُخْزِهِمْ وَيَنصُرْكُمْ عَلَيْهِمْ وَيَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُّؤْمِنِينَ (توبه/۱۴) شما (ای اهل ایمان) با آن کافران به قتال و جنگ برخیزید تا خدا آنان را به دست شما عذاب کند و خوار گرداند و شما را بر آنها پیروز و غالب نماید و دلهای (پر درد و غم) گروهی اهل ایمان را (به فتح و ظفر بر کافران) شفا بخشد.

صبح امروز پنج شنبه ١٨ شهریور ١٤٠٠ نیروهای نظامی دارالاسلام ایران  با هواپیمای بدون سرنشین و توپهای دور برد مقرهای احزاب و سکولار و مرتد کوردستان ایران را در کیلەشین، ارتفاعات آلانه، بربزین و هلگورد، سیدەکان، چومان و حاجی عومران مورد حمله قرار داد. هەڵگورد نەجیب قائمقام سوران گفت: در اینحملات هیچ آسیبی به مردم غیر نظامی نرسیده است.

مسلمین کورد که شناخت کاملی از این احزاب سکولار و مرتد دارند از این حملات بسیار خوشحال شدند و امیدوارند که این حملات تا ریشه کنی این احزاب مرتد ادامه داشته باشد و به سرانجام دارودسته ی رجوی در اردوگاه اشرف دچار شوند.

مومنین کورد امنیت خود را به دست مسئولین نظامی دارالاسلام ایران سپرده اند و نمی توانند به صورت جماعتی نظامی و خودجوش با این احزاب مفسد سکولار وارد جنگ رودررو شوند به همین دلیل توقع دارند که مسئولین نظامی دارالاسلام ایران این مفسدین را در دارالکفر کردستان عراق نابود کند.

مسلمین اهل سنت کوردستان به اندازه ی کافی از جنگ روانی و تهاجم فرهنگی این احزاب سکولار صدمه دیده و می بینند و شایسته نیست هر روز شاهد کشته شدن یکی از هم وطنان خود توسط این احزاب سکولار و مزدور هم باشند.  

کوردهای مسلمان ایران امیدوارند که وعده های مسئولین نظامی کشور در ریشه کنی این موجودات سکولار تحقق پیدا کند و از این حملات پشتیبانی کاملی دارند و چنانچه نیاز به حملات زمینی و خودجوش مردمی باشد مومنین کورد ایرانی می توانند با اجازه ی دارالاسلام ایران به صورت زمینی این احزاب سکولار را مورد حمله قرار دهند و مومنین کورد عراقی هم می توانند به صورت خود جوش این احزاب مرتد را مورد هدف قرار دهند.

در خارج از دارالاسلام که امکان هماهنگی با رهبریت و مسئولین دارالاسلام وجود ندارد و نمی توان اصل وحدت فرماندهی و وحدت دستور را به اجرا در آورد، جهت نابودی احزاب سکولار و مرتد و اربابان کافر و اشغالگر آنها نیازی به فتوا و اجازه ی کسی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید