الله اکبر: حمله مجدد به مقرهای حزب سکولار و مرتد دمکرات کردستان ایران در کفرستان عراق

الله اکبر: حمله مجدد به مقرهای حزب سکولار و مرتد دمکرات کردستان ایران  در کفرستان عراق  

به قلم: هیمن بانه ای

مدتهاست که کوردها از دست روی دست گذاشتن مسئولین دارالاسلام ایران در برابر جنایات احزاب سکولار و مرتد کوردستان دچار نوعی شبهه شده بودند که با وجود انهمه قدرت نظامی و بازدارندگی چرا در برابر این مزدوران جنایتکار سکولار سکوت کرده است تا اینکه این روزها دل همه ی کوردها را با حملاتی به این مزدوران خائن شاد کردند.

لازم است بدانید که این حزبهای خائن دمکراتها و کومله ها و مزدوران اوجالان ابتدا برای صدام حسین مزدوری می کردند و در مدت ۸ سال جنگ صدام حسین بر علیه ملت ایران اینها مثل دارودسته ی رجوی زنان صدام حسین بودند و هر چه جنایت و خیانت و جاسوسی و قتل بود برای صدام حسین انجام دادند.

کوردها انتظار داشتند که مسئولین دارالاسلام ایران این مزدوران سکولار کورد را هم مثل دارودسته ی رجوی در لیبرتی جارو و نابود کند به همین دلیل دیدن ترورهای مختلفی از مردم کوردستان ایران توسط  این احزاب سکولار برایشان آزار دهنده و سوال برانگیز شده بود که چرا دارودسته ی رجوی باید نابود شوند اما این مزدوان خائنی که همین الان هم در اختیار آمریکا و ناتو هستند باید رها شوند؟

ما دیروز صبح شاهد حملاتی بودیم و چند دقیقه قبل هم الحمد لله شاهد حملات دیگری به مقرهای حزب سکولار و مرتد دمکرات کردستان ایران در کیلەشین بودیم.

ما آشکارا وحشت این مزدوران سکولار را می بینیم به همین دلیل دست به دامان آمریکا و ناتو حکومت کارتونی اقلیم بارزانی و … شده اند تا مانع حملات دارالاسلام ایران به آنها شوند. بارزانی طاغوت کفرستان عراق هم که از آن طرف نیروهای ترکیه را وارد منطقه اقلیم کرده و در برابر حملات هوائی ترکیه به مزدوران اوجالان سکوت کرده است با رسانه های مختلف ماهواره ای خود برای این احزاب سکولار و مزدور اردوگاه نشین ایرانی قصد مظلوم نمائی دارد.

البته بارزانی که مزدور مستقیم ناتو از کانال حکومت سکولار ترکیه است در سال ۲۰۰۳ طی مصاحبه ای به روزنامه حریت گفته بود: «اگر پس از فدا کردن ۳۰۰۰ شهید در مبارزه با پ.ک.ک برخی از مردم ترکیه هنوز فکر می‌کنند ما دشمن ترکیه هستیم، این فاجعه است. ما خون دادیم تا مقامات ترکیه به ما اعتماد کنند. من می‌خواستم دوستی و برادری ترک و کرد را تحکیم کنم. من بارها گفتم که ما باید با ترکیه همکاری کنیم. اما دولت‌های گذشته در ترکیه نمی‌خواستند صداقت ما را درک کنند. ..برخی از مردم ترکیه باید ذهنیت خود را نسبت به کردها تغییر دهند. ..ما می‌خواهیم از موضعی شروع کنیم که ترکیه به عنوان متحدانی که از فداکاری دریغ نکرده‌اند به ما احترام بگذارد».

این طاغوت مجرم باید توضیح دهد بر اساس چه قانونی به این خائنین و مزدوران در خاک کفرستان عراق پناه داده و اجازه می دهد این مجرمین به خاک کردستان ایران نفوذ کنند و ملت ما را ترور کنند؟ بر اساس چه قانونی در اختیار این گروههای مسلح رسانه و شبکه های ماهواره یا قرار داده ای؟ بدون شک تو هم در جنایات این مجرمین شریک هستی و تو هم مثل آنها یکی از مزدوران آمریکا و ناتو هستی.

کوردها هرگز خیانتها و جنایتهای این احزاب سکولار و خائنین به دین و ملت را نخواهند بخشید.

لازم به ذکر است تمام مناطقی که توسط دارالاسلام ایران مورد حمله قرار گرفته مکانهای تمرینات نظامی و مرکز مقر و پایگاه‌های مسلح و نظامی سگمرگه های این احزاب سکولار است و اینها زنان خود را هم مسلح کرده اند و چنانچه زنی هلاک شود باز جزو نظامی ها محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید