بعد از بارزانی اینبار ترس و وحشت مزدوران اوجالان از مردم بعد از خروج آمریکا از سوریه

بعد از بارزانی اینبار ترس و وحشت مزدوران اوجالان از مردم بعد از خروج آمریکا از سوریه

به قلم: ج. محمود نژاد / بانه

به دنبال شکست مفتضحانه آمریکا از افغانستان و شکست خفت بار مزدوران او که ۲۰ سال آنها را آموزش داده بود فورا بارزانی طاغوت و مزدور حاکم بر اربیل کردستان عراق بیانیه ای صادر کرد که بگوید که سگمرگه های ما که توسط آمریکا آموزش دیده اند مثل اربکی های مزدور افغان نیستند. اما همه دیدیم که در عرض چند ساعت چگونه در برابر حشد شعبی ۵۱ درصد از خاکشان را به همراه کرکوک از دست دادند و چنانچه حشد شعبی می خواست در عرض چند ساعت دیگر کل کردستان عراق را از احزاب مزدور سکولار پاکسازی می کرد.

به دنبال این ما شاهد همین واکنشها از سوی مسئولین نظامی مزدوران اوجالان در سوریه هستیم. این مزدوران سکولار بعد جنایاتی که به پشتبانی آمریکا و ناتو در حق مردم کورد و عرب کرده اند به شدن از خروج نیروهای آمریکائی از منطقه و حملات انتقام جویانه ی کوردها و عربهای منطقه ترس و هراس دارند.

مزلوم کوبانی در گفتگو با Northpress سوریه آشکارا این ترس خود را خروج آمریکا و متحدینش از منطقه و انتقام گیری مسلمین منطقه از آنها اعلام می کند. این مزدور می داند که اگر آمریکا و ناتو آنها را رها کنند در برابر مخالفین چیزی هستند مثل اربکی های افغان و سگمرگه های کردستان عراق . چون تنها چند روز آمریکا و ناتو آنها را رها کردند و همه دیدیم که تمام مناطق کوردنشین از عفرین تا سریکانی به دست احزاب و گروههای کورد و عرب متحد با ترکیه و مخالف مزدوران اوجالان افتاد.

 این بزدلهای مزدور  سکولارخودشان را بهتر از هر کسی می شناسند به همین دلیل ترس و هراس از خروج آمریکا و انتقام ملت از آنها تمام وجودشان را فرا گرفته است .

مزلوم کوبانی می گوید:

“مخالفین می گویند که آمریکا از سوریه هم بیرون می رود آنوقت ما بر می گردیم و ما می مانیم و شما… اما مساله سوریه با افغانستان فرق دارد … در ۷ ماهی که رهبر بایدن حکومت را در دست گرفته وضع از لحاظ نظامی و دیپلماسی بهتر شده …  ما هم اکنون احساس می کنیم پشتیبانی سیاسی و نظامی از ما بهتر است، بیشتر از انکه در دوران ریاست جمهوری قبلی و در دوران ترامپ داشتیم …. بعد از خروج از افغانستان، مسئولین آمریکا نزد ما آمدند برای اینکه به ما بگویند هیچ تغییری در سوریه اتفاق نمی افتد.”

 شما در پشت این سخنان به راحتی می توانید ترس و هراس این مزدوران سکولار از خروج آمریکا از منطقه و انتقام گیری ملت کورد و عرب از آنها را مشاهده کنید.

ملت مسلمان کورد هرگز جنایات این احزاب سکولار را نه فراموش می کند و نه می بخشد. روزی می رسد که اربابان جهانی و منطقه ای بعد زا اتمام کار آنها را مثل دستمال توالت دور بریزند آنوقت سروکارشان با ملت مسلمان خودشان است.

ان شاء الله آن روز نزدیک است. أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ (بقره/۲۱۴)

دیدگاهتان را بنویسید