در سالگر عملیات مبارک ۱۱ سپتامبر: حملات نیروهای خودجوش مومنین کورد به پایگاه آمریکائیها در فرودگاه اربیل

در سالگر عملیات مبارک ۱۱ سپتامبر: حملات نیروهای خودجوش مومنین کورد به پایگاه آمریکائیها در فرودگاه اربیل

به قلم: کیوان مریوانی

سه روز پیش بعد از حملات دارالاسلام  ایران به احزاب سکولار کورد ایرانی که در کفرستان عراق پایگاه نظامی داشته و هر از چند گاهی در داخل ایران ترورها و جنایتهایی را مرتکب شده و دوباره به داخل عراق فراری می شدند، در همین پایگاه هشدارداده شد که نیروهای خود جوش مومنین کورد در کردستان ایران و عراق نیز آماده هر گونه عملیاتی هستند.

 اینبار نیروهای خودجوش مومنین کورد در سالگرد عملیات ۱۱ سپتامبر توانستند با پهبادهای بمب گذاری شده فرودگاە بین المللی پایتخت احزاب سکولار و دست نشانده ی کورد عراقی را مورد حمله قرار دهند.

با آنکه نیروهای مزدور سکولار کورد مثل صهیونیستها اعلام کردند که تمامی پهبادهای مهاجم توسط سیستم دفاعی قبل از برخورد به اهداف خود در آسمان  متلاشی شده اند اما اقرار آنها به کشته شدن حداقل یک آمریکائی و دو نفر دیگر بار دیگر دروغگو بودن این مجرمین کذاب را نشان داد.

این فرودگاه در واقع بخشی از پایگاه نظامیان آمریکایی و یکی از مراکز سازمان جاسوسی موساد رژیم صهیونیستی است و حمله به آن در واقع حمله به نیروهای آمریکائی و رژیم صهیونیستی محسوب می شود.  

این پیامی روشن از سوی مومنین کورد ایرانی و عراقی به احزاب مزدور و سکولار کورد است که هر زمان نیاز باشد، با دستوری، حملات خود را شروع خواهند کرد و آمریکا و ناتو اربابان آنها نیز نمی توانند مانع حملات ما به اردوگاهها و پایگاههای آنها شوند.  

بگذار تمام احزاب سکولار کورد بدانند «هسته های راکد» ی که در سال ۲۰۱۶ کسانی چون فرهاد شعبانی در سایت حزب کمونیست ایران  در مناطق اهل سنت ایران از آنها صحبت می کرد هر آن توانائی فعال شدن بر علیه احزاب سکولار کورد و دشمنان قانون شریعت الله و دارالاسلام را دارند.  

دیدگاهتان را بنویسید